Nebim V3 POS'un Winner'a Göre Avantajları, 08.10.2012 Yazdır e-Posta

Nebim V3'ün POS uygulaması; beraberinde getirdiği yenilikler ile Nebim Winner'dan farklı olarak birçok avantaj sunmaktadır. Bu yenilikler ve avantajlar sayesinde;

 • Satış hızınızı artırarak müşterilerinizin kasadaki bekleme sürelerini minimuma düşürebilirsiniz;
 • Satışın ilk gerçekleştiği tarihteki fiyat, ödeme şekli gibi işlem bilgilerine kolaylıkla ulaşarak ürün iade ve değişim işlemlerinde hız ve kontrol sağlayabilirsiniz;
 • Mağazalarda müşteri bilgilerini daha hızlı, pratik ve doğru bir şekilde elde edebilir ve bu sayede müşterilerinizi daha iyi tanıyarak daha iyi hizmet verebilirsiniz.

Kasalarda Satış Hızınızı Artırın


Nebim V3 POS'un; Nebim Winner'dan farklı olarak beraberinde getirdiği yenilikler ile satış hızınızı artırarak müşterilerinizin kasadaki bekleme sürelerini minimuma düşürebilirsiniz.

 • Kullanım kolaylığı sunan dokunmatik ekran destekli pratik POS arayüzü ve kısayol tuşlarının kullanıcıya göre kişiselleştirilebilmesi sayesinde satış işlemlerinizi hızla gerçekleştirirsiniz.
 • Alışveriş esnasında ekranda bulunan satış fişini tamamlamadan askıya alarak bekletilebilir ve kasada bekleyen diğer müşterilerin satış işlemleri için fatura kesmeye devam edilebilirsiniz. Bu sayede, özellikle yoğun günlerde kasadaki bekleme sürelerini minimuma indirerek kasada yığılma olmasını engelleyebilirsiniz.
 • Banka kredi kartı ile gerçekleşen ödeme provizyonlarının, Nebim V3 ile entegre olarak çalışan banka POS (ödeme) cihazına ayrıca tuşlama gereksinimi kalmadan, ilgili bankadan anlık olarak alınmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle hem kasiyerin ödemeleri hızlı bir şekilde almasını sağlayabilir, hem de ödeme şekli ve tutar gibi bilgilerin yanlış girilmesini engelleyebilirsiniz.
 •  Farklı para birimleriyle ödeme alabilir ve birden çok para birimi ile para üstü ödemesi gerçekleştirebilirsiniz. Birden fazla döviz ile para üstü desteği sayesinde ödeme işlemlerini hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Nebim Nebim
 

Ürün İade ve Değişimlerinde Kontrol Sağlayın


Nebim V3 POS'un Winner'a göre daha avantajlı olduğu bir başka alan, ürün iade ve değişim işlemlerinde sağladığı kontroldür.  Nebim V3 POS sayesinde satışın ilk gerçekleştiği tarihteki fiyat, ödeme şekli gibi işlem bilgilerine kolaylıkla ulaşarak ürün iade ve değişim işlemlerinde hız ve kontrol sağlayabilirsiniz.

 • Ürün iade işlemlerinde; ürünün satışın gerçekleştiği tarihte geçerli olan fiyatına, nakit veya kredi kartı gibi, hangi ödeme şekli ile yapıldığına ve fatura numarasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  İade edilmesi istenen ürünün satış fişinde yer alan ürünler arasından pratik seçimi sayesinde kasiyerin fiyata müdahale etmesini engelleyebilirsiniz. Böylelikle ilgili ürünün satış tarihindeki fiyatından kontrollü bir şekilde iade alınmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, bedel iade etme durumunda, ürünün satışında kullanılan ödeme şeklinden farklı bir ödeme şekliyle iade edilmesini engelleyebilirsiniz. Girilmesi zorunlu olan iade nedeni sayesinde ürünlerin iade edilme nedenlerini analiz edebilirsiniz.
 • Aynı ürünün başka bir bedeni ya da rengi ile (varyant) değişimini; Nebim Winner'dakinin aksine, kasiyer tarafından herhangi bir iade işlemi gerektirmeden, hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Değiştirilmek istenen ürünü Nebim V3 POS'ta yer alan ürün varyant değişimi ekranından çağırarak ürünün varyant tablosunu görebilir, değiştirilmek istenen yeni renk ya da beden seçimi ile değişim işlemini hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
 • Bir ürünün başka bir ürün ile değişimini de Nebim V3 POS'ta yer alan ürün değişimi ekranından pratik ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Şayet yeni alınan ürünün fiyatı değiştirilen ürünün fiyatından az ise iade çeki ile, fazla ise fark ödemesi ile ürün değişim işlemini tamamlayabilirsiniz. Nebim Winner'dan farklı olarak, değişen ürünlerin ilk satış faturalarını ve değişim işlemlerini birbirleri ile bağlantılı olarak sorgulayıp raporlayabilirsiniz.

Nebim Nebim

Müşterileri Bilgilerini Daha Doğru Elde Edin


Nebim V3 POS'un beraberinde getirdiği yenilikler sayesinde mağazalarda müşteri bilgilerini daha hızlı, pratik ve doğru bir şekilde elde edebilir ve bu sayede müşterilerinizi daha iyi tanıyarak daha iyi hizmet verebilirsiniz.

 • Müşterilerden kasada ad, soyad, semt, telefon, e-mail, doğum tarihi, evlilik yıldönümü gibi bilgilerden hangilerinin öncelikli olarak alınacağını, hangi sahaların zorunlu, hangilerinin opsiyonel olacaklarını belirleyebilirsiniz. 
 • Nebim V3 POS; ad/soyad ve telefon numarası bilgileri sayesinde mükerrerlik kontrolünü otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Bu bilgilerden herhangi birisi daha önce kayıtlı ise, aynı müşteri için yeni kayıtların oluşması engellenmektedir. Mükerrerlik kontrolünde Büşra, Büsra, Busra, Buşra gibi isimler aynı isim olarak görülebilir. Mükerrerlik kontrolü sayesinde Nebim V3 POS ile müşteri verisi kirliliğini engelleyebilirsiniz.
 • Kasada, müşterinin kayıtlı telefonuna anlık SMS ile "müşteri doğrulama kodu" gönderebilirsiniz. Müşteriye gönderilen bu doğrulama kodu, kasiyer tarafından Nebim V3 POS'a girildiğinde, müşteriye özel tanımlanmış iskontoların uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

Nebim Nebim
Nebim V3'ün mağazacılık ve POS uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.nebim.com.tr/nebimv3 adresini ziyaret edebilirsiniz.