01.01.2010 Nebim Winner Versiyonu Kullanıma Sunuldu Yazdır e-Posta
Nebim, müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi bir şekilde karşılayabilmek için Nebim Winner'ın 01.01.2009 versiyonunu kullanıcıların hizmetine sundu. Nebim Winextra anlaşması olan müşteriler, 01.01.2010 versiyonu ile gelen yeniliklerden ücretsiz yararlanabileceklerdir. Nebim Winner 01.01.2010 versiyonu ile yapılan önemli yenilikler detaylarda bulunmaktadır.

Muhasebe

-      Giderlerinin Aylara Dağılımı raporunda rapor filtresine "Borç Hareketleri ve Bakiye" seçenekleri eklenerek istenilen opsiyona göre rapor alınabilmesi sağlandı.

-      Mal ve Hizmet Alış/Satışlara İlişkin Bildirim(Form Ba/Bs) ekranına "Vergi Daire Numarası Aynı Olan Firmalar Birleştirilsin" seçeneği eklendi.

-      Fiş Dökümü ekranına "Masraf Merkezi" sınırlaması eklendi.

-      Toptan Faturaları Muhasebeye İşle ekranına "Oluşacak Muhasebe Fişi İçin Sabit Açıklama Girilsin" seçeneği eklendi.

-      Kasa Defteri Dökümü raporunun filtresine "Veri Girişlerinde Kullanılan Döviz Cinsleri Listelensin" opsiyonu eklendi.

-      Bilanço raporuna "Aktif-Pasif Arasındaki Fark Dönem Net K \ Z Hesabına Atılsın" opsiyonu eklendi.

-      Mizan raporunda rapor filtresine "Döviz Miktarı Girilmeyen Hareketler Seçilen Dövize Çevrilsin" seçeneği eklendi.

Cari Hesap

 • - Alacak çeki giriş ekranlarında bulunan "Banka Hesap No" sahaları "IBAN NO" olarak güncellendi. Çek senet modülünde ilgili raporlarda "Banka Hesap No" sahaları "IBAN NO" olarak degiştirildi. Bankaya Ücret Bilgilerini Gönder(Elektronik Maaş) programında "Banka Hesap No" sahaları "IBAN NO" olarak güncellendi.
 • - Nakit Kasa Raporunun filtresine "Liste kayıt tarihi ve fişi giren adına göre sınırlandırılsın" opsiyonu eklendi.

-      Cari İşlem Koduna Göre Döküm ekranında rapor filtresine "Liste kayıt/değişiklik tarihi ve fişi giren adına göre sınırlandırılsın" opsiyonu eklendi.

-      Giderlerinin Aylara Dağılımı raporunda rapor filtresine "Borç Hareketleri ve Bakiye" seçenekleri eklenerek istenilen opsiyona göre rapor alınabilmesi sağlandı.

-      Cari Hesapların Ekstresi raporunda rapor filtresine "Kaydı Giren Kullanıcı Listelensin" seçeneği eklendi.

-      Cari Hesap Hareketleri Gir, Değiştir, Sil(Tek Kod) ekranına "İletişim Aracı Gözlem" tuşu eklenerek ilgili carinin iletişim araçlarının gözlemlenebilmesi sağlandı.

-      Son Durum Listesi(Alacak) raporunun filtresine "Alan hesap adına göre" sıralama opsiyonu eklendi.

-      Bordro Listesi(Alacak) raporunun filtresine "Firma Sınıf Kodu Listelensin" seçeneği eklendi.

-      Son Durum Listesi(Alacak) raporunun filtresine "Bordro No" sınırlaması eklendi.

Çek/Senet

-      Çek / Senetler giriş ekranlarına "Muhasebeye İşle" tuşu eklendi.Böylece girilen çekin anında muhasebe ile entegre olması sağlandı.

İnsan Kaynakları / Ücret Bordrosu

-      Otomatik Puantaj Oluştur ekranına eklenen "Sınıfları Sınırla" tuşu ile sınırlanan personel sınıflarına göre puantaj oluşturulabilmesi sağlandı.

 • - Personel kartında bulunan "Banka Hesap No" sahası "IBAN NO" olarak güncellendi. Personel Bilgilerinden Dökümler raporunda bulunan "Banka Hesap No" sahaları "IBAN NO" olarak degiştirildi.

İrsaliye / Fatura

-     Alınan Hizmet Faturası Matbu Forma Döküm ve Verilen Hizmet Faturası Matbu Forma Döküm programları menüye eklendi.

-     Bilanço Esasına Göre Mal / Hizmet Bildirimi ekranında rapor filtresine "Tevkif Edilen KDV Listelensin" opsiyonu eklendi.

-     Kdv ve Düşük Oranlı Satışlar Listesi (V.U.K.252) ekranında rapor filtresine "Satış,İade ve Tümü" opsiyonları eklenerek hem satış hem de iade faturaların ayrı ayrı raporlanabilmesi sağlandı.

-     Bilanço Esasına Göre Mal / Hizmet Bildirimi ekranında rapor filtresine "Vergi Daireleri ve Numaraları Aynı Olan Firmalar Birleşsin" seçeneği eklendi.

-     Alış Faturası Parametreleri Değiştir ekranında, Fatura Son Ödeme Tarihi için "Cari hesap valör formülünden alsın" opsiyonu eklendi.

Sipariş

-      Alınan ve Verilen Siparişleri Kapa ekranlarına "Listeyi Kaydet" tuşu eklendi.

-      El Terminali Dosyası ile Fişi Karşılaştır adında yeni bir program yapıldı.

-      Verilen Hizmet Siparişlerini Kapa adıyla yeni bir program eklendi.

-      Sipariş Ekstresi raporunun filtresine "Stok siparişleri, hizmet siparişleri ve tümü" seçeneği eklendi. Böylece stok ve hizmet siparişlerinin ayrı ayrı listelenebilmesi sağlandı.

-      Talep Formları Kontrol Listesi raporuna "Birim Cinsi" kolonu eklendi.

-      Sipariş ve Teslimat Durumu raporunun filtresine "Firma Adres Bilgisi Listelensin" opsiyonu eklendi.

-      Firma Bazında Reserve ve Stok Durumu raporuna Birim Fiyat kolonu eklenerek ürünlerin birim fiyatlarının gözlemlenebilmesi sağlandı.

-      Envanterin Siparişlere Otomatik Rezervasyonu ekranına "Stok Durumu" tuşu eklendi.

-      Rezervasyonları İade Et ekranında genel filtreye "Sipariş İşlem Kodu" sınırlaması eklendi.

-      Sipariş ve Teslimat Durumu raporunda rapor filtresine "Firma Adres Bilgileri Listelensin" opsiyonu eklendi.

-      Otomatik Rezervasyonları Form Dök ekranında filtreye cari hesap sınıfı sınırlandırması eklendi.

-      Sipariş ve Teslimat Durumu raporunda rapor filtresine "Sipariş Açıklamaları Listelensin" opsiyonu eklendi.

-      Firma Bazında Rezerve ve Stok Durumu raporunda rapor filtresine "Bakiye Listelensin" opsiyonu eklendi.

 

Stok

-      Karşılaştırmalı Fiyat Dökümü raporuna "Resim" kolonu eklenerek ürünlerin resimlerinin gözlemlenebilmesi sağlandı.

-      Satışlar (Depo Dağılımlı) raporunun filtresine "Fiyat Tipine KDV Dahil Değil" seçeneği eklendi. Böylece kdv siz olarak tutarların gözlemlenebilmesi sağlandı.

-      Envanter (R/B/K) raporuna "Resim" tuşu eklenerek ürünlerin resimlerinin gözlemlenebilmesi sağlandı.

-      Stok Kartı Aç,Değiştir,Sil ekranında, Siparişleri Bul bölümüne "İşlem Kodu" sahası eklenerek işlem kodu sınırlanarak arama yapılabilmesi sağlandı.

-      Seri numarası takibi kullanan müşteriler için stok menüsüne "Barkod Okuyucu ile Seri Numarası Bazında Sayım Giriş" ve "Sayım Eksiğini Fazlasını İşleme" programları eklendi.

-      Satışlar raporunun filtresine "İade Nedenleri Listelensin" opsiyonu eklendi.

-      Satış ve Kalan  (Depo Detaylı) ( Depolar Alt Alta ) raporuna "Resim" kolonu eklenerek ürünlerin resimlerinin gözlemlenebilmesi sağlandı.

-      Stok Kartı Aç,Değiştir,Sil ekranında, stok kopyala bölümüne "Tema bilgileri kopyalansın" opsiyonu eklendi.Böylece tema bilgilerinin yeni karta kopyalanabilmesi sağlandı.

-      Satışlar(Döviz Cinsi Dağılımlı) raporu Döviz Cinsi Bazında Alışlar/Satışlar şeklinde değiştirildi. Böylece alışların da dövizli olarak listelenebilmesi sağlandı.

-      Fiş Kontrol Listesi raporunda rapor filtresine "Sınıf Tipleri" tabı eklenerek seçilen cari hesap sınıf tiplerinin listelenebilmesi sağlandı.

-      Firma Bazında Alış / Satışlar raporunda rapor filtresine "İlave Maliyet Dahil Edilsin" opsiyonu eklendi.

-      Otomatik Fiyat Oluştur ekranında filtreye "Renk ve Beden" sınırlaması eklendi.Böylece birden fazla renk ve beden sınırlandırarak ürünlerin fiyatlarının oluşturulması sağlandı.

-      Fiyat Arttır, Azalt ekranında filtreye "Renk ve Beden" sınırlaması eklendi.Böylece  birden fazla renk ve beden sınırlandırarak ürünlerin fiyatının arttırılması ve azaltılması sağlandı.

-      Satış ve Kalan  (Depo Detaylı) ( Depolar Alt Alta ) raporuna "Resim" kolonu eklenerek ürünlerin resimlerinin gözlemlenebilmesi sağlandı.

-      Satış ve Kalan raporunda rapor filtresine "Son alış iade tarihi listelensin" opsiyonu eklendi.

-      Karşılaştırmalı Fiyat Dökümü raporunda rapor filtresine "Oran Listelensin ve x.Fiyat Tipine Oranı Listelensin" seçeneği eklendi.

-      Seri numarası takibi kullanan müşteriler için "Seri No Bazında Envanter" raporu menüye eklendi.

-      Fiş Kontrol Listesi raporunda rapor filtresine "Sadece Tutarı Sıfır Olan Fişler Listelensin" opsiyonu eklendi.

-      Döviz Cinsi Bazında Alışlar \ Satışlar raporunda rapor filtresine "İskonto Tutarı Listelensin" seçeneği eklendi.

-      Karşılaştırmalı Fiyat Dökümü raporunda rapor filtresine eklenen opsiyonlarla KDV dahil, KDV hariç ve KDV işlemi yapılmadan fiyatların karşılaştırılabilmesi sağlandı.

-      Uygulanan İlave Maliyetlerin Dökümü ( Fiş Bazında ) raporunda rapor filtresine "Fiş Tutarı Olarak KDV Matrahı Listelensin" opsiyonu eklendi.

-      Aşağıdaki Raporların Genel Filtresine Renk Teması sınırlaması eklendi :

 • Stok Durumu
 • Stok Durumu (Depo Dağılımlı) (Depolar Alt Alta)
 • Stok Durumu (Depo Dağılımlı) (Depolar Yanyana)
 • Envanter
 • Envanter (Depo Dağılımlı)
 • Fiş Kontrol Listesi
 • Satışlar raporunda
 • Satışlar(Depo Dağılımlı)
 • Satış ve Kalan
 • Satış ve Kalan (Depo Detaylı) (Depolar Alt Alta)
 • Satış ve Kalan (Depo Detaylı) (Depolar Yanyana)
 • En Çok / En Az Satanlar
 • Firma Bazında Alış / Satışlar

-      Stok Durumu (Depo Dağılımlı) (Depolar Alt Alta) raporunda rapor filtresine "Stok Sınıfı"  sınırlaması eklendi.

-      Fiş Kontrol Listesi raporunda rapor filtresine "Stok Sınıf Tipleri" tabı eklenerek stok sınıflarının sınırlanabilmesi ve listelenebilmesi sağlandı.

-      Parti Bazında İcmal raporunda rapor filtresine "Raf Kodu Listelensin" seçeneği eklendi.

-      Parti Bazında Envanter (Depo Tipi Dağılımlı) raporunda rapor filtresine "Raf Kodu Listelensin" opsiyonu eklendi.

-      Firma Bazında Alış / Satışlar raporunda rapor filtresine "Brüt Fiyat Listelensin" seçeneği eklendi.

-      Fiyat Tarihçesi raporunda rapor filtresine "Kullanıcı Adı" sınırlaması eklenerek kullanıcı adına göre rapor alınabilmesi sağlandı.

-      Stok Durumu (Depo Dağılımlı) (Depolar Yanyana) raporunda rapor filtresine "Birim Fiyat Listelenecek" opsiyonu eklendi.

-      Seri No Bazında İcmal raporunda rapor filtresine "Parti Kodu Listelensin" opsiyonu eklendi.

-      Satış ve Kalan  (Depo Detaylı)(Depolar Alt Alta) raporunda rapor filtresine "Stok Özel Not Listelensin" ve "Stok Kısa Adı Listelensin" seçenekleri eklendi.

-      Fiili ve Teorik Envanter Farkı raporunda rapor filtresine "Stok Açıklamaları" ve "Stok Sınıfları" tabları eklendi. Böylece stok açıklamalarının ve sınıflarının listelenebilmesi sağlandı.

Mağaza Takibi

-      Mağaza Dağıtım Emirlerinin Gerçekleşme ve Fark Takibi raporunda rapor filtresine "Mağaza Dağıtım Emri Fiş Numarası" sınırlaması eklendi.

-      Mağaza Dağıtım Emirlerinin Gerçekleşme ve Fark Takibi raporuna "Emir Tarihi Envanter" kolonu eklendi.

-      Mağaza Dağıtım Emiri Kapat ekranına "Kapama Kodu" sahası eklendi. Böylece dağıtım emirleri kapatılırken neden kapatıldığına ilişkin bir kapama kodunun girilebilmesi sağlandı.

Perakende Satış

-      Kalan Taksitlerin Detayı raporunun filtresine "Başlangıç-Bitiş Taksit Tutarı" ve "Başlangıç-Bitiş Tek Taksit Tutarı" sınırlamaları eklendi.

-      Hesap Bildirim Cetveli ekranına "Minimum-Maksimum Bakiye" sahası eklendi. Böylece bakiye sınırlaması yapılarak döküm alınabilmesi sağlandı.

-      Alışveriş Kontrol Listesi(Dizayn 1) raporunun filtresine "Sadece Promosyonlu Alışverişler Listelensin" opsiyonu eklendi.

-      Ödemesi Gereken ile Bankaya Yatan Tutarları Karşılaştır ekranında rapor filtresine "Şube / Mağaza Kodları Listelensin" seçeneği eklendi.

-      Tadilat Fişleri Takip Raporunda stok kodu sahasına eklenen detay tuşu ile ilgili stoğun ekstresinin gözlemlenebilmesi sağlandı.

-      Mağaza Masraf Dökümü raporunun filtresine "Kümülatif Listelensin" seçeneği eklenerek raporun masraf koduna göre kümülatif alınabilmesi sağlandı.

-      Kart Aç,Değiştir,Sil ekranında para puan sahasına detay tuşu eklenerek kazanılan haracanan para puanların detayının gözlemlenebilmesi sağlandı.

-      Ön Ödemeli Satışlara Göre Depo /Mağaza Envanter Durumu raporunun filtresine "Satış Miktarı Depo Bazında Hesaplansın" seçeneği eklendi.

-      Satış Elemanlarının Satış Durumu raporunun filtresine "İskontolu Satışlar, İskontosuz Satışlar ve Tümü" seçenekleri eklendi.

-      Turizm Acentesi Prim Takibi kullanan müşteriler için "Acente Performans Kümülatif  Satış ve Pax Listesi" adında yeni bir rapor eklendi.

-      Mağaza Masraf Dökümü raporunun filtresine "Döviz Kuru Listelensin" opsiyonu eklendi.

-      Tek Taksidi Kalmış veya Kapanmış Alışverişler raporunun filtresine "Müşteri Sınıf Kodu Listelensin" opsiyonu eklendi.

-      Ön Ödemeli Satışlara Göre Depo / Mağaza Envanter Durumu raporunun filtresine "Sınıf Koduna Göre Kümülatif Listelensin" seçeneği eklendi. Böylece sınıf koduna göre rapor alınabilmesi sağlandı.

-      Perakende Satış uygulamasına, THY Miles&Smiles müşteri sadakat kartı ile Nebim entegrasyonu programa eklendi.

-      Kartlardan Dökümler raporunun filtresine "Semt" sınırlaması eklendi.

-      Stok ve Sınıflarına Göre Perakende Satışlar Listesi raporunun filtresine "İkinci Birim Cinsi Listelensin" seçeneği eklendi.

-      Stok ve Sınıflarına Göre Perakende Satışlar Listesi raporunun filtresine "Fiyat Tipi 2" sahası eklenerek raporun ikinci bir fiyat tipine göre alınabilmesi sağlandı.

-      Gözlük Siparişleri Dökümü raporunun filtresine "Siparişteki Mağaza Kodları" tabı eklendi. Böylece siparişi giren mağazanın sınırlanarak rapor alınabilmesi sağlandı.

-      Kredi Kartları Banka Ödeme Raporunun filtresine "Satış - İade - Tümü" opsiyonları eklendi.

-      Alınan /  Basılan Hediye Çekleri Raporunun filtresine "Ürün Detayı Listelensin" opsiyonu eklenerek ürünün kodu, adı ve satıldığı fiyat tipinin listelenebilmesi sağlandı.

-      Gözlük Siparişleri Dökümü raporunun filtresine "Müşteri Özel Not Listelensin" seçeneği eklendi.

-      Perakende Satış uygulamasına paro entegrasyonu eklenerek peşin satışların paro ile entegrasyonu sağlandı.

-      Kazanılan Para Puanlar raporunun filtresine "Mağaza Koduna Göre Kümülatif Listelensin" seçeneği eklendi.

-      Gecikmiş Taksit Ödemeleri raporunun filtresine "Yalnız 1.Kefil Bilgileri Olanlar Listelensin" ve "Yalnız 2.Kefil Bilgileri Olanlar Listelensin" seçenekleri eklendi.

-      "Satıştan Sonra Reyonlardan Eksilen Malları Tespit" adında yeni bir rapor menüye eklendi.

Perakende Satış Online

-      Mağaza Envanteri raporuna "Resim" kolonu eklenerek ürünlerin resimlerinin gözlemlenebilmesi sağlandı.

-      "Kazanılan Para Puanlar" ve "Kazanılan / Harcanan Para Puan" raporları menüye eklendi.

-      İcralık Müşterileri Farklı Veritabanına Gönder ekranına "Stok Kodu Yerine Sınıf Kodu Gönderilsin" seçeneği eklendi.

-      Alışveriş Kontrol Listesi raporuna "Fiyat Tipi" kolonu eklendi.

-      Fiş Kontrol Listesi raporunun filtresine  "Stok Kodu" sınırlaması eklendi.

-      Mağaza Sipariş Durumu raporunun filtresine "Firma Sınıfı Sınırlama" eklendi.

-      Mağaza Stok Durumu raporunun filtresine "Kalanı Sıfır Olanlar Listelensin" opsiyonu eklendi.

Perakende Müşterilere SMS* / E-Mail Gönder

-      SMS* Gönderilecek Müşterileri Belirle ekranına "Sadece Müşteri Kartı Olanlara Gönderilsin" seçeneği eklendi.

-      Otomatik SMS* Gönderme Zamanlarını Ayarla ekranında, Ödeme Bilgileri tabına kümülatif ve detaylı opsiyonları ile beraber "Peşin Satış Ödemeleri Gönderilsin" , "Kredili Satış Peşinat Ödemleri Gönderilsin" ve "Taksit Ödemeleri Gönderilsin" seçenekleri eklendi.

-      Otomatik e-mail Gönderme Zamanlarını Ayarla ekranına "Stok Sınıflarını Sınırla" tuşu eklendi. Böylece stok sınıfları sınırlanarak yalnızca ilgili sınıflara ait cironun yetkiliye mail olarak gönderilebilmesi sağlandı.

-      Otomatik SMS* Gönderme Zamanlarını Ayarla ekranına "Stok Sınıflarını Sınırla" tuşu eklendi. Böylece istenilen stok sınıflarına ait cironun yetkiliye SMS* olarak gönderilmesi sağlandı.

-      Otomatik SMS* Gönderme Zamanlarını Ayarla ekranına "Sonra Teslim" tabı eklenerek gün içinde alışverişi onaylanan müşterilere SMS* gönderilmesi sağlandı.

-      SMS* Gönderilecek Müşterileri Belirle ekranında, Genel Mesaj Gönder bölümüne "Mesaj ile Birlikte Şifre Gönderilsin" seçeneği eklendi. Böylece program içinden şifre oluşturulabilmesi ve müşteriye bildirilen bu şifrenin alışveriş esnasında hediye çeki seri numarası olarak kullanılabilmesi sağlandı.

-      Otomatik E-mail Gönderme Zamanlarını Ayarla ekranına "Toptan Satışlar Gönderilsin" seçeneği eklendi.

-      Otomatik E-Mail Gönderme Zamanlarını Ayarla ekranına "Brüt Değerler Gönderilsin(İade Düşülmemiş) seçeneği eklendi.

Satış Sonrası Destek

-      Destek / Tadilat Formları raporunun filtresine "Evrak No" sınırlaması eklendi.

-      Arızalı Ürün Servis Durumu raporunun filtresine "Servis / Destek Sonuç Kodu" sınırlaması eklendi.

-      Destek / Tadilat Formları Raporu ekranında rapor filtresine "Sadece Merkeze Geliş Fişi Girilenler Listelensin" ve "Sadece Merkeze Giriş Fişi Girilmeyenler Listelensin" seçenekleri eklendi.

-      Destek / Tadilat Formu Giriş ekranında, Perakende Müşteri Aç bölümüne "Mağaza Kodu" sahası eklenerek kart açılırken mağaza kodlarının girilebilmesi sağlandı.

-      Destek / Tadilat Formları Raporuna "Renk-Beden-Kavala" kolonları eklenerek ürünlerin detayının gözlemlenebilmesi sağlandı.

-      Destek / Tadilat İstatistikleri (Detaylı Dizayn 2) raporunun filtresine "Merkeze Geliş Fişi Girilenler Listelensin", "Servise Gidiş Fişi Girilenler Listelensin", "Servisten Geliş Fişi Girilenler Listelensin" , "Mağazaya Gidiş Fişi Girilenler Listelensin" ve "Tümü" opsiyonları eklendi.

Destek

-      Hanut Uygulaması kullanan müşteriler için "Alışverişlere Yeni Acente Performans Anlaşması Uygula" adıyla yeni bir program eklendi.

-      Çek / Senetlerde Firma / Tutar  / Vade/No Değiştir ekranına "Evrak No Değiştir" sahası eklendi.

-      Fişlerde Stok İşlem Kodu / Hareket Tipi Değiştir ekranında filtreye stok sınıfı sınırlaması eklendi. Böylece stok sınıfları sınırlanarak gerekli değişikliklerin yapılabilmesi sağlandı.

-      Bir Rengin / Bedenin Siparişlerini Diğer Renge / Bedene Taşı ekranına "Bir modele ait siparişler başka modele taşınsın"  seçeneği eklendi.

-      "Depo Bazında Asgari / Azami Stok Miktarları Kopyala" adında yeni bir program eklendi. Böylece bir depo için girilen asgari ve azami miktarların diğer depolara kopyalanabilmesi sağlandı.

Dış Veri Al / Gönder

-      Otomatik Veri Gönder Parametrelerini Değiştir ekranına "Diğer Paketler İçin Stok Kartı Text Dosyası Oluşturulsun" seçeneği eklendi.

-      Stok Kartlarını / Fiyatları Gönder ekranına "Yalnız Tema Bilgisi Gönder" seçeneği eklendi. Böylece stok kartına ait tema bilgilerinin taşınabilmesi sağlandı.

-      Text Dosyadan Perakende Satışları Al. . . ( Format 1) (Yeni) ekranına "Tüm Alışverişler Tek Müşteriye İşlensin" opsiyonu eklendi.

-      Perakende Parametre ve Kodlamaları Gönder ekranına "Satıcı Rumuzu Sınırlamaları" eklendi. Böylece satıcı ile ilgili  mağaza kodu, çalışan ya da ayrılan satıcı gibi bilgilerin sınırlanabilmesi sağlandı.

-      İcralık Müşterileri Farklı Veritabanına Gönder ekranına "Stok Kodu Yerine Sınıf Kodu Gönderilsin" seçeneği eklendi.

Stok Barkodlu - Etiket Hazırla

-      Bir Fişten Etiket Oluştur ekranında birden fazla fiş seçilerek etiket oluşturulabilmesi sağlandı.

Toptan Müşterilere SMS* / E-Mail Gönder

-      Bakiye SMS* Gönderilecek Firmaları Belirle ekranına "Bakiyesi Olmayan Müşterilere Gönderilsin" seçeneği eklendi. Böylece bakiyesi sıfır olan müşterilere de mesaj gönderilebilmesi sağlandı.

* Nebim Neyir Bilgisayar San. ve Hizm. A.Ş firması, toplu mesajlaşma servisini Mobildev altyapısıyla Mobiltim İletişim Kurumsal Hiz. San. Tic. A.Ş. ad ve hesabına vermektedir