Nebim; kullanıcılarının Nebim V3 ERP'yi daha verimli ve daha etkin kullanabilmeleri ve çözüm ortaklarının Nebim V3 projelerini daha hızlı uyarlayabilmeleri adına "Nebim Akademi" portalini hayata geçirdi.

Bu sayede Nebim Çözüm Ortakları ve kullanıcılarının; Nebim tarafından hazırlanan tüm eğitim ve bilgilendirme materyallerine Nebim Akademi portali içerisinde tek bir çatı altında ulaşabilmeleri sağlanmış oldu. Nebim Akademi'ye giriş yapan kişiler; Nebim V3'ün tüm modülleri ile ilgili eğitsel içeriklere, videolara, e-eğitimlere ve dokümanlara kolaylıkla ulaşabilecek ve bunun yanı sıra istedikleri konularda kendilerini online olarak eğitebilecek ve geliştirebilecekler.

Ayrıca, kullanıcıların Nebim Akademi platformunu tablet ve telefonlarında da rahatlıkla kullanabilmeleri için; Nebim Akademi mobil uygulamalarını ücretsiz olarak cihazlarınıza indirebilmelerine ve içerikleri mobil olarak da takip edebilmelerine olanak sağlandı.

Nebim Akademi'ye giriş yapmak isteyen kullanıcılar, var olan NebimExtra kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapabiliyorlar ve NebimExtra şifrelerinde herhangi bir değişiklik olduğunda eş zamanlı olarak Nebim Akademi giriş bilgileri de bu doğrultuda güncellenmiş oluyor.

Nebim Akademi'ye akademi.nebim.com.tr adresinden girebilirsiniz.