v3versiyon2017Nebim; Türkiye'nin önde gelen perakendeci, toptancı ve üretici markalarının tercih ettiği ERP yazılımı olan Nebim V3'ün Nisan 2017 versiyonunu kullanıcılarına sundu. Nebim bu versiyonla birlikte; mevzuat değişikliklerine uyum kapsamında, ihracat ve tax free faturaların e-fatura olarak düzenlenmesini, BES desteği ile ilgili yenilikleri, Yeni Nesil ÖKC entegrasyonunda “Cari Hesap Tahsilat Bilgi Fişi” desteğini, yüklenilen KDV listesi ile ilgili yenilikleri, KDV ve muhtasar beyannameleri ile ilgili kullanım iyileştirmelerini yayınladı. Bu versiyon ile gelen diğer bir uygulama olan Nebim V3 e-Mutabakat sayesinde firmalar arası mutabakat işlemlerinin elektronik ortamda yapılabilmesi sağlanmış oldu. Ayrıca ürün yönetimi kapsamında top ve parti takibi yapılabilmesi sağlanırken, optik ve taksitli satış sektörlerine yönelik yenilikler ve veri ambarı kullanım iyileştirmeleri de versiyon kapsamında sunuldu. Nebim V3 Veri Al/Gönder uygulaması yenilikleri sayesinde ise farklı Nebim V3 sistemleri arasında aktarılabilen verilerin kapsamı genişletildi.


posimajTürkiye’nin fonksiyonel olarak en zengin POS çözümlerinden olan Nebim V3 POS ile mağaza kasalarınızdaki tüm işlemlerinizi hızlı, pratik ve mevzuatın gereksinimlerine uygun bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Her türlü masaüstü bilgisayarlarda çalıştırılabilen, dokunmatik ekran destekli, pratik POS arayüzü ve kullanıcıya göre kişiselleştirilebilen kısa yol tuşları sayesinde, müşteri kartı açmadan satışa, değişim ve iadelerden satış sonrası servis işlemlerine kadar tüm kasa işlemlerinizi hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Pratik arayüzü ve piyasadaki yaygın kullanımı sayesinde, yeni kasiyerleriniz de programın kullanımına hızla uyum sağlayabilirler.

AymodBasariKendi kulvarında dünyanın ikinci büyük fuarı olan Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı (AYMOD), CNR EXPO Yeşilköy’de bin 400’ün üzerinde markanın katılımı ile 5 Nisan’da başlıyor. Fuara, aralarında İtalya, Hollanda, Almanya, Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Belarus, Suudi Arabistan, Katar, Lübnan, B.A.E. ve İran’ın da bulunduğu 59 ülkeden alım heyetleri bekleniyor.

idealhome2Türkiye ve Türkiye’yi çevreleyen bölgelerde, piyasaya çıkan en son ürünleri, yenilikleri ve trendleri görme şansı sunan tek yer olma özelliği taşıyan İdeal Home Züccaciye, Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı, binlerce yeni tedarikçiyi 23-26 MArt tarihlerş arasında TÜYAP'ta bir araya getiriyor.

Shoexpo201700141. SHOEXPO - İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı, sektörün öncü isimlerini 7- 10 MArt 2017 tarihleri arasında, Türkiye’nin en büyük ve modern fuar alanı, Fuar İzmir’de buluşturdu. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen SHOEXPO - İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı kapılarını 41. kez açarak,sektör profesyonellerini bir araya getirdi. Üreticilerin ve yerli-yabancı satın almacıları buluşacağı fuarda; erkek, kadın, çocuk ayakkabıları ve aksesuarları gibi bir çok ürün grubu sergilendi.

AVM2017Gelenekselleşen AVM Yatırımları Konferansı 9. yılında da AVM ve perakende sektöründen 500'ü aşkın kişinin katılımıyla 9 Mart'ta başarıyla gerçekleşti. Konferansta, 2016 Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülleri sahiplerini bulurken, sektörel meselelerle ilgili bilgi ve deneyimler paylaşıldı 

ModekoBemarGeniş katılımcı ve ziyaretçi profili ile Türkiye‘nin en köklü fuarlarından olan, sadece ulusal değil uluslararası ticaretin de gelişmesine katkıda bulanan “MODEKO 28. İzmir Mobilya Fuarı 2017” 1-5 Mart tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşti.

Muhafazakarturkuaz2Muhafazakar giyim ve yaşam alanında uluslararası bir buluşmanın eksikliğinden hareketle ortaya koyulan Lifestyle Turkey Fuarı, 2-4 Mart 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşerek sektörün global platformu oldu.

Nebim, Çözüm Ortakları Zirvesi 2017'yi Antalya'da Gerçekleştirdi

Nebim, çözüm ortaklarıyla bir araya geldiği Nebim Çözüm Ortakları Zirvesinde, yazılım ve perakende trendlerini masaya yatırdı.

Nebim, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Çözüm Ortakları Zirvesi'ni bu yıl 9 – 12 Şubat tarihleri arasında yaklaşık 250 kişi katılımla Antalya Ela Quality Belek’te gerçekleştirdi.

Nebim’in 2016 değerlendirmelerinin ve 2017 hedeflerinin paylaşıldığı sunumlar ile başlayan zirvede, yazılım ve perakende sektörlerini etkileyen teknolojik trendlere ve Nebim’in önümüzdeki dönem piyasaya sürmeyi planladığı yeni uygulamaların anlatıldığı Nebim V3 yol haritasına değinildi. Özellikle kobiler için de pratik kurulum senaryolarının yer aldığı ve Nebim çözüm ortaklarının başarılı saha tecrübelerinin paylaşıldığı zirve, ödül töreniyle sona erdi.

Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi 2017 Özet Videosunu izlemek için tıklayınız.

Nebim Gold Çözüm Ortağı Giltaş IF Wedding Fashion İzmir Fuar’ına Katıldı, 7-10 Şubat 2017

Nebim Gold Çözüm Ortağı Giltaş alanında dünyanın en büyük fuarlarından biri olan IF Wedding Fashion İzmir Fuar’ına katıldı. Alanında dünyanın en büyük fuarlarından biri olan IF Wedding Fashion İzmir, 11. kez yerli ve yabancı sektör profesyonellerini ağırladı.  Gelinlik, damatlık ve abiye giyim sektörünün kalbinin attığı, katılımcı ve ziyaretçilerine kusursuz hizmet veren bir fuar olan IF Wedding 2017’ye Nebim Gold Çözüm Ortağı Giltaş da katıldı.