idealhome2Türkiye ve Türkiye’yi çevreleyen bölgelerde, piyasaya çıkan en son ürünleri, yenilikleri ve trendleri görme şansı sunan tek yer olma özelliği taşıyan İdeal Home Züccaciye, Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı, binlerce yeni tedarikçiyi 23-26 MArt tarihlerş arasında TÜYAP'ta bir araya getiriyor.

shoexpo1201741. SHOEXPO - İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı, sektörün öncü isimlerini 7- 10 MArt 2017 tarihleri arasında, Türkiye’nin en büyük ve modern fuar alanı, Fuar İzmir’de buluşturdu. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen SHOEXPO - İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı kapılarını 41. kez açarak,sektör profesyonellerini bir araya getirdi. Üreticilerin ve yerli-yabancı satın almacıları buluşacağı fuarda; erkek, kadın, çocuk ayakkabıları ve aksesuarları gibi bir çok ürün grubu sergilendi.

AVM2017Gelenekselleşen AVM Yatırımları Konferansı 9. yılında da AVM ve perakende sektöründen 500'ü aşkın kişinin katılımıyla 9 Mart'ta başarıyla gerçekleşti. Konferansta, 2016 Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülleri sahiplerini bulurken, sektörel meselelerle ilgili bilgi ve deneyimler paylaşıldı 

modeko2017Geniş katılımcı ve ziyaretçi profili ile Türkiye‘nin en köklü fuarlarından olan, sadece ulusal değil uluslararası ticaretin de gelişmesine katkıda bulanan “MODEKO 28. İzmir Mobilya Fuarı 2017” 1-5 Mart tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşti.

MuhafazakarGiyimFuarMuhafazakar giyim ve yaşam alanında uluslararası bir buluşmanın eksikliğinden hareketle ortaya koyulan Lifestyle Turkey Fuarı, 2-4 Mart 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşerek sektörün global platformu oldu.

Nebim, Çözüm Ortakları Zirvesi 2017'yi Antalya'da Gerçekleştirdi

Nebim, çözüm ortaklarıyla bir araya geldiği Nebim Çözüm Ortakları Zirvesinde, yazılım ve perakende trendlerini masaya yatırdı.

Nebim, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Çözüm Ortakları Zirvesi'ni bu yıl 9 – 12 Şubat tarihleri arasında yaklaşık 250 kişi katılımla Antalya Ela Quality Belek’te gerçekleştirdi.

Nebim’in 2016 değerlendirmelerinin ve 2017 hedeflerinin paylaşıldığı sunumlar ile başlayan zirvede, yazılım ve perakende sektörlerini etkileyen teknolojik trendlere ve Nebim’in önümüzdeki dönem piyasaya sürmeyi planladığı yeni uygulamaların anlatıldığı Nebim V3 yol haritasına değinildi. Özellikle kobiler için de pratik kurulum senaryolarının yer aldığı ve Nebim çözüm ortaklarının başarılı saha tecrübelerinin paylaşıldığı zirve, ödül töreniyle sona erdi.

Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi 2017 Özet Videosunu izlemek için tıklayınız.

Nebim Gold Çözüm Ortağı Giltaş IF Wedding Fashion İzmir Fuar’ına Katıldı, 7-10 Şubat 2017

Nebim Gold Çözüm Ortağı Giltaş alanında dünyanın en büyük fuarlarından biri olan IF Wedding Fashion İzmir Fuar’ına katıldı. Alanında dünyanın en büyük fuarlarından biri olan IF Wedding Fashion İzmir, 11. kez yerli ve yabancı sektör profesyonellerini ağırladı.  Gelinlik, damatlık ve abiye giyim sektörünün kalbinin attığı, katılımcı ve ziyaretçilerine kusursuz hizmet veren bir fuar olan IF Wedding 2017’ye Nebim Gold Çözüm Ortağı Giltaş da katıldı.

Nebim 40. SHOEXPO - İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı, sektörün öncü isimlerini 19 - 22 Ekim 2016 tarihleri arasında, Türkiye’nin en büyük ve modern fuar alanı, Fuar İzmir’de buluşturdu. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen SHOEXPO - İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı kapılarını 40. kez açarak,sektör profesyonellerini bir araya getirdi. Üreticilerin, yerli-yabancı satın alıcılarla buluşacağı fuarda; erkek ayakkabısından çantaya, gelinlik ayakkabılarından aksesuarlara, çocuk ayakkabılarından kadın ayakkabılarına pek çok ürün grubu sergilendi.

Nebim Planet 2016

BTS Partners’dan Merve Gözüküçük, Nebim Planet 2016’da “Kişisel Verilerin Korunması” Kanunu ve bu kanuna uyum sağlanması konusunda yaptığı sunumla, ilgiyle dinlendi. Gözüküçük, kısaca KVK olarak anılan “Kişisel Verilerin Korunması” kavramının ortaya çıkış serüveninden, ilke ve kanun düzeyinde benimsenmesine kadar geçen süreçten, dünyada ve Türkiye’de kazandığı anlamdan bahsetti.

Deriden, Genel Müdürü Yılmaz Yeşilırmak

Yılmaz Yeşilırmak
Deriden Genel Müdürü

Panelin videosunu izlemek için lütfen tıklayınız

Nebim’in 2 Kasım 2016’da Grand Hyatt İstanbul’da gerçekleştirdiği Nebim Planet 2016 etkinliğinin panel bölümünde Deriden Genel Müdürü Yılmaz Yeşilırmak yer aldı. Marka Park ve Deriden adına panele katılan Yeşilırmak, Nebim V3’ten 200 kullanıcı ile yararlandıklarını belirterek söze girdi. Yeşilırmak’ın verdiği bilgilere göre; önceden manuel olarak yapılan tüm işlemler Nebim V3 sayesinde dijital hale geldi. Transfer uygulamalarında başarı %50-55 seviyesinde iken, Nebim V3 ile firesiz bir başarı seviyesine yükseldi.