oryantasyon

Nebim; seçkin Çözüm Ortakları ve Yetkili Satıcılardan oluşan bir ekosistem ile firmaların Nebim çözümlerinden elde ettikleri verimliliği en üst düzeye çıkarıyor. Satış ve destek konularında uzmanlık kazanmış Nebim Application Expert (NAE) sertifikalı danışmanlara sahip olan Nebim Çözüm Ortakları ve Nebim Yetkili Satıcıları, yurt içinde ve yurt dışında Nebim çözümlerini kullanan firmalara hizmet veriyor.

İhracat ve Tax Free için e-Faturaya Geçiş Tarihi Olan 1 Temmuz 2017’ye Hazır mısınız?

E-fatura mükellefi olan ve ihracat ve/veya tax free fatura düzenleyen firmaların, 1 Temmuz 2017’den önce, ihracat ve/veya tax free faturalarını e-fatura olarak düzenlemeye hazırlanmış olmaları gerekmektedir. Bu haberde; ihracat ve tax free’de e-fatura zorunluluğu, geçiş takvimi ve Nebim

 V3’ün ihracat ve tax free’de e-fatura desteği ile ilgili güncel bilgileri bulabilirsiniz.

Nebim1Nebim V3 e-Mutabakat uygulaması ile firmanızın bakiye, ekstre ve BA/BS mutabakat süreçlerini; posta, telefon ya da faks yerine, elektronik ortamda e-mail üzerinden gerçekleştirerek, mutabakatlarınızı daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin.

Bununla birlikte mutabakat raporlarınızı hazırlayın ve hazırlanan raporların şirket içi onay/red sürecini takip edin. Mutabakat bildirimlerinin karşı firmalara e-mail yolu ile gönderilmesini ve web üzerinden onay veya red işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlayarak mutabakat işlemlerinizi daha etkin bir şekilde elektronik ortamda yönetin.

Nebim, Taksitli Satış Yapan Perakendeciler ile Buluştu

Nebim, 9 Mayıs 2017 tarihinde Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de düzenlediği ve taksitli satış yapan perakendeciler ve AVM'lerden oluşan müşterilerini ağırladığı etkinlikte, Nebim V3'ün taksitli satışa yönelik sektörel uygulamalarını ve verim artıracak yeni gelişmelerini katılımcılar ile paylaştı. Etkinlikte Nebim V3 kullanan Evkur, Özşanal, Ufuk Mefruşat ve Vizyon Park – Bellezza firmalarının yetkilileri de Nebim V3 taksitli satış ile ilgili deneyimlerinden bahsetti.

Nebim, BMD - Hedef Dünya Etkinliğine Sponsor Oldu

Birleşmiş Markalar Derneği (BMD), 23 Mayıs Salı günü saat 09.00-12:00 saatleri arasında, Wyndham Grand İstanbul'da Yurt Dışı Açılım Toplantıları kapsamında "Hedef Dünya" etkinliğini gerçekleştirdi.

v3versiyon2017Nebim; Türkiye'nin önde gelen perakendeci, toptancı ve üretici markalarının tercih ettiği ERP yazılımı olan Nebim V3'ün Nisan 2017 versiyonunu kullanıcılarına sundu. Nebim bu versiyonla birlikte; mevzuat değişikliklerine uyum kapsamında, ihracat ve tax free faturaların e-fatura olarak düzenlenmesini, BES desteği ile ilgili yenilikleri, Yeni Nesil ÖKC entegrasyonunda “Cari Hesap Tahsilat Bilgi Fişi” desteğini, yüklenilen KDV listesi ile ilgili yenilikleri, KDV ve muhtasar beyannameleri ile ilgili kullanım iyileştirmelerini yayınladı. Bu versiyon ile gelen diğer bir uygulama olan Nebim V3 e-Mutabakat sayesinde firmalar arası mutabakat işlemlerinin elektronik ortamda yapılabilmesi sağlanmış oldu. Ayrıca ürün yönetimi kapsamında top ve parti takibi yapılabilmesi sağlanırken, optik ve taksitli satış sektörlerine yönelik yenilikler ve veri ambarı kullanım iyileştirmeleri de versiyon kapsamında sunuldu. Nebim V3 Veri Al/Gönder uygulaması yenilikleri sayesinde ise farklı Nebim V3 sistemleri arasında aktarılabilen verilerin kapsamı genişletildi.


posimajTürkiye’nin fonksiyonel olarak en zengin POS çözümlerinden olan Nebim V3 POS ile mağaza kasalarınızdaki tüm işlemlerinizi hızlı, pratik ve mevzuatın gereksinimlerine uygun bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Her türlü masaüstü bilgisayarlarda çalıştırılabilen, dokunmatik ekran destekli, pratik POS arayüzü ve kullanıcıya göre kişiselleştirilebilen kısa yol tuşları sayesinde, müşteri kartı açmadan satışa, değişim ve iadelerden satış sonrası servis işlemlerine kadar tüm kasa işlemlerinizi hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Pratik arayüzü ve piyasadaki yaygın kullanımı sayesinde, yeni kasiyerleriniz de programın kullanımına hızla uyum sağlayabilirler.

AymodBasariKendi kulvarında dünyanın ikinci büyük fuarı olan Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı (AYMOD), CNR EXPO Yeşilköy’de bin 400’ün üzerinde markanın katılımı ile 5 Nisan’da başlıyor. Fuara, aralarında İtalya, Hollanda, Almanya, Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Belarus, Suudi Arabistan, Katar, Lübnan, B.A.E. ve İran’ın da bulunduğu 59 ülkeden alım heyetleri katılımıyla gerçekleşti.

idealhome2Türkiye ve Türkiye’yi çevreleyen bölgelerde, piyasaya çıkan en son ürünleri, yenilikleri ve trendleri görme şansı sunan tek yer olma özelliği taşıyan İdeal Home Züccaciye, Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı, binlerce yeni tedarikçiyi 23-26 MArt tarihlerş arasında TÜYAP'ta bir araya getiriyor.

Shoexpo201700141. SHOEXPO - İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı, sektörün öncü isimlerini 7- 10 MArt 2017 tarihleri arasında, Türkiye’nin en büyük ve modern fuar alanı, Fuar İzmir’de buluşturdu. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen SHOEXPO - İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı kapılarını 41. kez açarak,sektör profesyonellerini bir araya getirdi. Üreticilerin ve yerli-yabancı satın almacıları buluşacağı fuarda; erkek, kadın, çocuk ayakkabıları ve aksesuarları gibi bir çok ürün grubu sergilendi.