Türkiye'nin önde gelen yerli yazılım üreticilerinden biri olarak; perakendeci, toptancı ve üretici firmalar için Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) yazılımları geliştiriyoruz.

Çözüm Ortaklarımız ile birlikte 500 kişiyi aşan uzman ekibimizle; 9.000'den fazla firmaya ve 60.000'den fazla kullanıcıya hizmet veriyoruz. Geliştirdiğimiz yazılımlar ve hizmetler sayesinde hizmet verdiğimiz firmaların, kaynaklarını en etkin şekilde kullanmasını sağlayarak iş süreçlerini verimli yönetmelerine yardımcı oluyoruz.

Ne Yapıyoruz?

ERP yazılımları geliştiriyor ve geliştirdiğimiz yazılımları kullanacak firmalarda yazılımlarımız ile ilgili uyarlama hizmetini veriyoruz. Uyarlama projeleri esnasında firmaların anahtar kullanıcıları ile birlikte çalışarak projenin başarı ile tamamlanmasını sağlıyoruz. Uyarlama projesi sonrasında NebimExtra versiyon güncelleme ve destek anlaşması kapsamında müşterilerimizin yanında yer alarak destek vermeye ve verimliliklerini artırmaya devam ediyoruz. Ayrıca, eğitimler düzenleyerek geliştirdiğimiz yazılımların nasıl kullanılacağını öğretiyoruz.

Büyümekte olan şirketmizde, yetenekli çalışma arkadaşları aramızda görmek gücümüze güç katacağının bilincindeyiz. Siz de bu ekibin bir parçası olmak istiyorsanız, açık pozisyonlarımızı değerlendirebilirsiniz.