Deneyimli Profesyoneller
Deneyimli Profesyoneller
Yeni Mezunlar
Yeni Mezunlar
Stajyerler
Stajyerler

Daha önceden iş dünyasında edinmiş olduğunuz profesyonel deneyiminizden yararlanarak kariyerinizi geliştirme olanağını bulacağınız ve hizmet verdiğimiz müşterilerimize hemen değer katmaya başlayacağınız, deneyimli adaylara yönelik iş pozisyonlarımızı değerlendirin.

Üniversitelerin Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik, Endüstri Mühendisliği veya İşletme gibi bölümlerinden yeni mezunsanız ve profesyonel iş hayatınıza ilk adımınızı Türkiye’nin önde gelen ERP yazılımlarını geliştiren Nebim’de atmak istiyorsanız; yeni mezunlara yönelik iş pozisyonlarımızı değerlendirin.

Halen üniversitelerin Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik, Endüstri Mühendisliği veya İşletme gibi bölümlerinde eğitiminize devam ediyorsanız, profesyonel iş hayatınıza başlamadan önce stajınızı Nebim’de yaparak bilişim sektöründeki kariyer olanaklarını keşfedin.

Nebim'in kurumsal e-posta adreslerine göndereceğiniz başvurular, başvuruları değerlendirecek kişilere ulaşamayabilecek olup, sadece bu sayfadan veya Kariyer.net üzerinden yapacağınız iş ve staj başvurularınız dikkate alınacaktır. Size uygun olacağını düşündüğünüz birden fazla pozisyona da başvurabilirsiniz.

 

Kariyer Net'te Yer Alan Pozisyonlarımız