Beşiktaş JK'de Nebim V3 ERP ile Bilgiye Dayalı Yönetim Sistemi Kuruluyor, 28.11.2013

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nde, bilgi edinme ve edinilen bilgiyi sportif ve ekonomik başarıya dönüştürme hedefiyle bilgi sistemleri kurulumu için çalışmalara başlandı.

Globalleşen dünyada büyük şirketler ve Avrupalı spor kulüplerinin uyguladığı bilgiye dayalı yönetim anlayışı, Beşiktaş'ta da hayata geçiriliyor. Kulübün kurumsallaşmasına yönelik atılan adımlardan temel nitelikte olan bilgi sistemleri altyapısı, Beşiktaş'ın geleceğini şekillendirmede büyük faydalar sağlayacak.
Beşiktaş JK Başkan Fikret Orman, Akaretler 'deki kulüp binasında gerçekleştirdiği sunumda; kulübün kurumsallaşmasına yönelik atılan adımlardan temel nitelikte olan Nebim V3 ERP ile bilgiye dayalı yönetim sisteminin, Beşiktaş'ın geleceğini şekillendirmede büyük faydalar sağlayacağını belirtti.  

Nebim V3 ERP Sistemi Kuruluyor

27 Kasım 2013 tarihinde Beşiktaş kulüp binasında gerçekleşen toplantıda; Türkiye'nin köklü yazılım firmalarından Nebim'in kurumsal kaynak planlaması yazılımının Nebim V3'ün Beşiktaş kulübünde kullanılmaya başlanacağının bilgisi verilirken, Nebim ekibi de sistem hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Toplantıya Nebim adına Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demiroğlu ile birlikte, Genel Koordinatör Sedat Taşçı, Yazılım Destek Hizmetleri Müdürü Ahmet Coşanay, Satış Müdürü Gökhan Kırık, Proje Müdürü İlhan Yalçın, Proje Yöneticisi Can Özer, Proje Danışmanı Zeynel Ağca ile Müşteri İlişkileri Sorumlusu Çağdaş Şen katıldı.

Fikret Orman: "Bilginin Doğru Paylaşılması Önemlidir."

Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman, kurumda şeffaflığın oluşmasına önem verdiklerinin altını çizerken kurumsal hafızası olmayan bir yerde her şeyin şeffaflıktan uzaklaşacağına da değindi. İzlenebilirliğin olmazsa olmaz olduğunu dile getiren Orman, bilginin doğru paylaşılmasının öneminden de bahsetti.

Bilginin doğru paylaşılması, yönetilebilmesi ve izlenebilirliği olması için şirket içi iletişimin doğru şekilde ilerlemesi gerektiğini vurgulayan Orman, tüm bu entegre sistemi Nebim V3 ERP ile sağlayacaklarını söyledi.

Beşiktaş JK, Nebim V3 ile Kurumsal Yapısını Daha Sağlıklı Hale Getirecek

Nebim V3 ERP ile Beşiktaş Jimnastik Kulübünün her seviyede alınacak her kararda bilgi ile yönetilen bir yapıya kavuşması hedefleniyor.

Kişilere değil, sisteme dayalı bir yapı oluşturmanın gayreti içinde olduklarının altını çizen Başkan Fikret Orman, bu sistemin kurumsal hale gelmesi için her çalışanın katkısının önemine işaret etti. Nebim V3 ile yönetilen Beşiktaş JK, ulusal ve uluslararası sportif başarılarını sürekli kılmanın yanı sıra, ekonomik durumunu da bu sistem aracılığı ile istenilen her an net ve sağlıklı olarak, online şekilde gözlemleyebilecek.

Nebim V3 kapsamında, doğru bilgiyi gerekli olduğu zamanlarda en süratli şekilde vermek de bir hedef olarak konulmakta. Kişilere değil sisteme bağlı şekilde oluşturulacak olan yeni kurumsal düzen sayesinde, güvenilir ve doğru bilgi ile yönetilen bir Beşiktaş JK oluşturulacak.

Demo Talebi

Demo Talepleriniz İçin Formu Doldurun.