Ege Bölgesi Gold Çözüm Ortağı Giltaş ve Nebim, Kullanıcıları ile İzmir'de Buluştu, 12.12.2012

Ege Bölgesi Gold Çözüm Ortağı Giltaş ve Nebim, Kullanıcıları ile İzmir'de Buluştu

Nebim Ege Bölgesi Gold Çözüm Ortağı Giltaş ve Nebim'in birlikte düzenledikleri seminerde, Nebim V3 yazılımını kullanan firmaların başarı öyküleri katılımcılar ile paylaşıldı. 11 Aralık 2012 tarihinde İzmir Hilton Otel'inde Giltaş'ın müşterilerini ve Çözüm Ortakları'nı da bir araya getiren etkinliğe 200'e yakın ziyaretçi katıldı.

Giltaş'ın İzmir, Almanya ve Ukrayna'daki Nebim V3 Projeleri

Giltaş Yönetim Kurulu Üyesi Feyzullah Oktay, Giltaş'ın Ege Bölgesi Çözüm Ortakları ile birlikte uyarladıkları Nebim V3 projelerinin sayısının 20'yi bulduğunu vurguladı. Oktay sunumunda; 2011 Nisan ayında ofisini yenileyen, iki yıldır Turquality akreditasyonuna sahip olan ve tüm eğitim /destek personelinin Nebim V3 Application Expert (NAE) sertifikasyonunu elde ettiği Giltaş'ın geçtiğimiz dönemde gerçekleştirdiği Nebim V3 projelerinden de bahsetti.
Giltaş ERP Proje Müdürü Muhittin Ülker ile birlikte tanıttıkları başarı öykülerinden ilki, İstanbul'da 5.000 metrekarelik alanı ile Avrupa'nın en büyük bebek/çocuk mağazasına sahip olan ve Nebim Winner'dan Nebim V3'e geçen Hello Baby oldu. Hello Baby'nin zengin ürün yelpazesini Nebim V3 üzerinde yönettiğini belirten Ülker, indirim kampanyaları ve sadakat kartı ile para puan uygulamalarına da değindi.

Katılımcılarla paylaşılan bir diğer başarı öyküsü ise 40 yılı aşkın süredir ayakkabı üreten Gözegir firmasının Fellini markasınındı. İzmir merkezli firmanın Ukrayna'daki altı mağazasının ve Odessa'da yer alan Ukrayna merkezinin Nebim V3 kullanımına değinen Oktay; Nebim V3'ün Fellini tarafından Ukrayna'da Rusça, İngilizce ve Türkçe ara yüzleri ile kullanıldığına ve firmanın Nebim V3 üzerinde Ruble, Grivna, Euro, Dolar ve Türk Lirası ile çalıştığından da bahsetti.
Oktay ve Ülker'in katılımcılara sundukları bir diğer başarı öyküsü ise Almanya Duisburg merkezli ve altı mağazalı bir abiye giyim/gelinlik perakendecisi olan Prestije firmasıydı. Ülker, Prestije firmasının Nebim V3'ün Ürün Yönetimi, Depo Yönetimi, Satış & Pazarlama ve Mağaza Yönetimi uygulamalarını nasıl kullandığına da değindi.


200'ü aşkın Nebim V3 projesi

Nebim Genel Koordinatörü Sedat Taşçı; Nebim V3 projelerinin Türkiye sınırları dışına taştığının altını çizerken, Nebim V3 projelerinin sayısının 2011 lansmanından bu yana 200'ü bulduğunu ifaede etti ve  farklı sektörlerdeki proje örneklerinden bahsetti. Nebim Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demiroğlu ise sunumunda Nebim V3'ün orta ve küçük ölçekli işletmelerden çok uluslu organizasyonlara kadar birçok farklı boyutta firmanın ihtiyaçlarını karşıladığını belirtti. Nebim V3'ün modüler ERP altyapısından bahseden Demiroğlu; Nebim V3'ün farklı sürümleri sayesinde genişletilebilir bir yükseltme yolu sunduğunu da ifade etti.

Nebim V3 ERP Ürün Yöneticisi Abdullah Bekmezci sunumuna Nebim V3'ün Nebim Winner'dan farklarına değinerek başladı. Bekmezci; Nebim V3 kullanıcılarının stoklarını nasıl daha verimli yönettiklerine, fiyatları ve indirim kampanyalarını nasıl daha etkin yönettiklerine, siparişten faturaya kadar tüm satış süreçlerinde nasıl kontrol sağladıklarına, mağazalarda nasıl daha hızlı ve verimli satış gerçekleştirdiklerine, borç ve alacaklarını nasıl daha kolay yönettiklerine dair örnekler verdi.

Nebim Üretim Proje Müdürü Yılmaz Akgül ise sunumunda Nebim Üretim'in yeni versiyonunu tanıttı. Akgül; yenilenen kullanıcı ara yüzü sayesinde artan kullanım kolaylığına, koli paket uygulamasındaki yeniliklere ve üçüncü parti lojistik firmaları ile entegrasyon yeniliklerine de değindi. Nebim V3 CPM Ürün Yöneticisi Meral Güngör; Nebim V3'ün iş zekası ve veri ambarı yenilikleri hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Nebim V3 İş Zekası ile sunulan interaktif Dashboard'ları ve hazır sektörel rapor örneklerini gösteren Güngör, Nebim V3 sayesinde kullanıcıların nasıl daha hızlı karar alabildiklerini gösterdi. 200'e yakın katılımın görüldüğü seminerde katılımcılar, hem Nebim'in ERP çözümü Nebim V3'ün daha yakından izleme fırsatını, hem de kahve molalarında ve kokteyl esnasında Nebim ürün uzmanları ile birebir görüşme fırsatını yakaladılar.

Demo Talebi

Demo Talepleriniz İçin Formu Doldurun.