Nebim Ege Bölgesi Gold Çözüm Ortağı GİLTAŞ Müşterileri ile Buluştu, 4.06.2013

Nebim Ege Bölgesi Gold Çözüm Ortağı Giltaş Müşterileri ile Buluştu

Nebim Ege Bölgesi Gold Çözüm Ortağı Giltaş, Nebim ile birlikte düzenlediği etkinlikte İzmir Movenpick Otel'de müşterileri ile buluştu. Açılış konuşmasını Giltaş Yönetim Kurulu Üyesi Feyzullah Oktay'ın yaptığı seminerde Nebim V3 yazılımını kullanan müşteriler deneyimlerini katılımcılar ile paylaştılar.

Nebim V3'ü seçen Doğukan Spor Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Yıldız, Nebim V3'ü tercih etme nedenlerinin başında kampanya ve promosyonları detaylı olarak yönetebilecekleri bir yapı olması özelliğinden bahsetti. Yıldız; "Mevcut piyasalarda indirim ve kampanyalar süreklilik kazanmışken, bunu en sağlıklı şekilde yönetebilmek ve en önemlisi de raporlama detaylarıyla analiz edebilmek bizim karlılığımızı görmemizi, stok ve ürün yönetimi yapabilmemizi kolaylaştırdı. Özellikle bizim gibi birçok global markayla çalışan multibrand mağazalar için kampanyaları kusursuz yönetmek, çapraz kampanya uygulamaları yapabilmek ve fiyat istikrarını sağlamak oldukça zor bir süreçtir. Bunu göz önünde bulunduracak olursak Nebim V3 bizim için cankurtaran oldu. Süreçleri her aşamada kontrol edebiliyor olmak ve bu durumu kendi işleyişimize uygun hale getirmek, bize kontrol mekanizması anlamında büyük kolaylıklar sağladı." şeklinde görüşlerini ifade etti.

İzmir'in tanınan firmalarından, büyük metrekareli altı mağazasında haftada 100,000 müşteriye ulaşan Tena Tekstil'in Ürün Yönetim Müdürü Ali Can, Nebim V3'ü seçmelerinin arkasında yatan nedenleri sıraladı. Nebim V3'te Tena Tekstil'in daha önce kullandığı Nebim Winner'ın eksik kaldığı noktaların tamamlanmış olması, Nebim V3 raporlama seçeneklerinin zenginliği, gelişmiş depo yönetimi özellikleri, akışın kişinin profiline göre sağlanması, Can'ın saydığı maddeler arasında yer aldı.

Etkinlikte katılımcılar Nebim V3 ERP yazılımı ile; planlamadan satın almaya, üretimden sevkiyata, satıştan müşteri hizmetlerine kadar, tüm iş süreçlerinin tam bir entegrasyon içerisinde, nasıl daha verimli yürütebileceklerini ve Nebim V3 ile gelen yenilikleri izleyebildiler.

Nebim Ürün Yöneticisi Abdullah Bekmezci, Nebim V3 ERP'nin son versiyonları ile gelen yenilikleri özetlerken Nebim Üretim Müdürü Yılmaz Akgül de Nebim'in Üretim yazılımındaki yenilikleri katılımcılara sundu. Katılımcıların Nebim uzmanları ile birebir fikir alışverişi yapmaya fırsat buldukları seminer kokteyl ile son buldu.

Demo Talebi

Demo Talepleriniz İçin Formu Doldurun.