Nebim "İstanbul 6.Moda Hazır Giyim Konferansı"na B2B Ana Sponsoru Olarak Katıldı, 9-10 Mayıs 2013

Nebim "İstanbul 6.Moda Hazır Giyim Konferansı'na B2B Ana Sponsoru Oldu

Türkiye'de tekstil ve aksesuar konusunda sektörün nabzını tutan, En Moda Konferans "İstanbul 6.Moda Hazır Giyim Konferansı" 9-10 Mayıs 2013 tarihleri arasında Shangri-La Bosphorus Beşiktaş'ta gerçekleşti. Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD), öncülüğünde düzenlenecek olan konferansa Nebim, B2B İkili Görüşmeleri Ana Sponsoru olarak katıldı.

Derneğin; tekstil, hazır giyim, lojistik, moda tasarım başta olmak üzere sektörel tüm değer zinciri halkalarını dayanışma içinde bir araya getirmek amacıyla düzenlediği organizasyona, aynı zamanda Nebim V3 kullanıcılarından Italian Grup Miroglio'nun CEO'su Giuseppe Miroglio da konuşmacı olarak katıldı. Katılımcıların dikkatle izlediği Miroglio sunumuna aynı zamanda canlı yayınlarda da yer verildi.

Yurt içinde ofisi bulunan alım ofisleri ile Türkiye' de ofisi olmayan yurt dışından gelecek yeni alım gruplarını, B2B (ikili iş görüşmeleri) randevularında bir araya getirerek yeni iş imkanları yaratmayı hedefleyen TGSD'nin, ikinci gün organize ettiği B2B alanında ve iki gün boyunca süren fuar alanında katılımcılar Nebim standını ziyaret ederek Nebim V3 ERP çözümü hakkında detaylı bilgi de edinme fırsatını da yakaladılar.

Demo Talebi

Demo Talepleriniz İçin Formu Doldurun.