Retail Dergisi 61.Sayı

Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi Antalya'da Gerçekleşti

Türkiye'nin perakende, toptan ve üretim sektörlerinde en fazla tercih edilen yerli ERP yazılım şirketi Nebim'in, çözüm ortakları için düzenlediği Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi, 20-23 Şubat 2014 tarihleri arasında Antalya - Belek Kaya Palazzo otelde 180 kişinin katılımıyla gerçekleşti.

"Gelişerek, Büyüyerek, Geleceğe"

Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi'nin ikinci günü, Nebim'in "Gelişerek Büyüyerek Geleceğe" sloganının izinde, Nebim'in 2013 değerlendirmelerinin ve 2014 hedeflerinin paylaşıldığı oturumlar ile başladı. Zirve boyunca, Nebim'in 2014 yol haritasına, Nebim V3'teki gelişmelere, proje uyarlama yöntemlerine ve Nebim destek sistemlerinde gerçekleştirdiği yeniliklere değinildi. Zirve, heyecanlı ve bir o kadar da renkli gala yemeği ve ödül töreni ile sonlandırıldı.

Nebim V3'e İlgi Büyüktü

 Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi'nin en çok ilgi çeken konularından biri ise Nebim Winner'dan Nebim V3'e geçiş ve buna dair olan konu başlıklarıydı. Zirvede sahne alan ve çözüm ortaklarının sorularını yanıtlayan Nebim Genel Müdür Yardımcısı Demiroğlu, "Nebim V3'ün tercih edilme başarısı her geçen gün artıyor. Birlikte çalıştığınız firmaların Nebim V3 ile tanışmaları sürecinde sizlerin yanında olarak birlikte daha da başarılı bir noktaya ulaşacağız"dedi. Ayrıca zirvede, Nebim için pozitif bir gelişme olan, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından E-Defter Uygulaması Yazılım Uyumluluk Onayını almış yeni Nebim V3 E -Defter çözümü katılımcılara tanıtıldı.

Ödüller Sahiplerini Buldu

Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi 2014 bu yıl her yıl olduğu gibi ödül töreniye sonlandı. SMS ciro, En Başarılı Nebim V3 Projeleri, En İyi Performans ve En Yüksek Türkiye Ciro olmak üzere, toplam 4 kategoride ödüllerin verildiği gecede, Çözüm Ortakları plaketlerini Nebim yöneticilerinden törenle aldılar.

Demo Talebi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.