Webinar Kaydını İzleyin, Mağazalarında Müşterilerine Temassız Mobil Ödeme Sunan Markaların Deneyimlerini Dinleyin

Webinar Kaydını İzleyin, Mağazalarında Müşterilerine Temassız Mobil Ödeme Sunan Markaların Deneyimlerini Dinleyin

19.10.2021

26 Ekim Salı günü gerçekleşen webinar'da, mağazalarda müşterilere yepyeni bir ödeme deneyimi sunan Nebim V3 POS Paylink Mobil Ödeme Entegrasyonu tanıtıldı.

Nebim, Türkiye'nin ödeme sistemlerinde öncü şirketi Paynet ile önemli bir iş birliğine imza atarak Paynet'in sunduğu Paylink uzaktan ödeme çözümü ile Nebim V3 POS'u entegre etti.

Nebim V3 POS Paylink Mobil Ödeme Entegrasyonu sayesinde;
  • Firmaların müşterilerine sunduğu mobil ödeme olanağı ile müşteriler kendi telefonlarındaki banka uygulamaları ve dijital cüzdanlarına tanıttıkları kredi kartları ile mobil ödeme yapabiliyor.
  • Firmalar mağazalarında müşterilerine sunduğu yepyeni, hızlı ve güvenli bu mobil ödeme olanağı ile cirolarını ve müşteri memnuniyetini artırabilecek.
Nebim V3 POS Paylink Mobil Ödeme Entegrasyonu hakkında detaylı bilgi paylaşımının ve tanıtımının yapıldığı webinar'ın panel bölümünde Nebim V3 POS Paylink Mobil Ödeme Entegrasyonunu mağazalarında hayata geçiren İpekyolÇift Geyik Karaca ve Silk&Cashmere (Fabeks) firmalarının değerli temsilcileri uygulama hakkında görüşlerini ve deneyimlerini paylaştılar..


Panalistler: 
  • Köksal Kaysı, İPEKYOL, Perakende Direktörü
  • Alparslan Bozlak, ÇİFT GEYİK KARACA, Perakende Mağazacılık Grup Müdürü
  • Aykut Cindemir, SILK & CASHMERE, Operasyon Direktörü