Sadık müşterileriniz için özel avantajlar sunan sistemler ile entegre olarak verimli çalışabilirsiniz.

Nebim V3 ERP'nin sunmuş olduğu indirim kampanyaları, indirim çekleri, para puan ve hediye kartı uygulamalarının yanı sıra, harici sadakat yönetimi sistemleri ile entegre olarak müşterilerinize farklı avantajlar sunabilirsiniz.

Nebim V3'ün, Boyner grubun Hopi, Tanı pazarlamanın Paro , Doğuş grubun Zubizu Harici Sadakat Yönetimi Sistemleri gibi bir çok farklı harici sadakat yönetimi sistemi ile entegre olarak müşterilerinizi daha yakından tanıyarak farklı avantajlar sunabilirsiniz. Üye tüm firmalardan kazanılan ve kullanılan puanların takibini yapabilirsiniz.

Kampanya performans sonuçlarına göre yeni kampanyalar şekillendirebilirsiniz.

Mağazalarınızda uygulanan genel indirimler dışında müşteri özel iskontolarını tüm harici sadakat sistemleri ile müşteri tanıma kartlarına tanımlayabilir ve müşterinize genel indirim dışında farklı indirimler de yapabilirsiniz.

Nebim V3 POS satış ekranında müşterinin kullandığı harici sadakat yöntemi seçimi yaparak, ilgili firmanın sağlamış olduğu avantajlardan anında faydalanabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Zubizu uygulamasındaki üye tanıma kodunu okutarak, Zubizu üyesi müşteri bilgilerine ulaşabilir ve Zubizu için tanımlanan kampanyalardan faydalanabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Hopi uygulamasındaki kimlik numarasını okutarak, Hopi üyesi müşteri bilgilerine ulaşabilir ve Hopi için tanımlanan kampanyalardan faydalanabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Paro uygulamasındaki kart numarasını okutarak, Paro üyesi müşteri bilgilerine ulaşabilir ve Paro için tanımlanan kampanyalardan faydalanabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim V3 hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim V3 demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek için demo talebinde bulunun.