Hedef Dergisi / 242. Sayı

NEBİM ÇÖZÜM ORTAKLARI İLE BULUŞTU

Türkiye'nin perakende, toptan ve üretim sektörlerinde en fazla tercih edilen yerli ERP yazılım şirketi Nebim'in, çözüm ortakları için düzenlediği Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi, 20-23 Şubat 2014 tarihleri arasında Antalya - Belek Kaya Palazzo otelde 180 kişinin katılımıyla gerçekleşti. Bu yıl 9'uncusu düzenlenen zirvede Nebim'in yıllık faaliyetleri masaya yatırıldı. Üç gün boyunca devam eden zirvenin gündemini Nebim'in destek sistemlerinde gerçekleştirdiği yenilikler belirledi.

"Gelişerek, Büyüyerek, Geleceğe"

Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi'nin ikinci günü, Nebim'in "Gelişerek Büyüyerek Geleceğe" sloganının izinde, Nebim'in 2013 değerlendirmelerinin ve 2014 hedeflerinin paylaşıldığı oturumlar düzenledi. Zirve boyunca Nebim'in 2014 yol haritasına, Nebim V3'teki gelişmelere, proje uyarlama yöntemlerine ve Nebim destek sistemlerinde gerçekleştirdiği yeniliklere değinildi. Zirve, heyecanlı ve bir o kadar da renkli gala yemeği ve ödül töreni ile sonlandırıldı. Zirvenin ikinci gün açılış konuşması Nebim Genel Koordinatörü, Sedat Taşçı tarafından gerçekleştirildi. Taşçı, öncelikle 2013 yılındaki Nebim'in performans değerlendirmesini çözüm ortaklarıyla paylaştı.  Nebim'in 2013 yılında toplam büyümesinin %27 olduğunu belirten Sedat Taşçı, Nebim müşteri yelpazesine katılan yeni markaları tanıttı. Bu gelişmelerin Nebim ailesi adına pozitif gelişmeler olduğunu belirten Taşçı, "2014 hedeflerine 2013'te gerçekleştirdiğimiz başarılı çalışmalara bakarak ulaşacağız. 2014, bizim için yatırımlarımızı artıracağımız ve beklentilerimizi yükselttiğimiz bir yıl olacaktır" dedi. Sektörün 2011 yılında Nebim V3 ile tanışmasının ardından geri dönüşlerin çok pozitif olduğunu belirten Sedat Taşçı, Nebim V3 lisans satış payının her geçen gün yükselmesinin bunun bir göstergesi olduğuna değindi.

Nebim V3 Büyük İlgi Gördü

Nebim Winner'dan Nebim V3'e geçiş, "Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi" nin en çok ilgi çeken konularından biri oldu. Zirvede sahne alan ve çözüm ortaklarının sorularını yanıtlayan Nebim Genel Müdür Yardımcısı Murat Demiroğlu ise "Nebim V3'ün tercih edilme başarısı her geçen gün artıyor. Birlikte çalıştığınız firmaların Nebim V3 ile tanışmaları sürecinde sizlerin yanında olarak birlikte daha da başarılı bir noktaya ulaşacağız"dedi. Ayrıca zirvede, Nebim için pozitif bir gelişme olan, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından sunulan E-Defter Uygulaması Yazılım Uyumluluk Onayını almış olan yeni Nebim V3 E-Defter çözümünü katılımcılara tanıtıldı. E- fatura, e- defter gibi günümüz teknoloji trendlerine vurgu yapan Murat Demiroğlu, "E-dönüşüm projeleri Nebim'in ürün geliştirme yol haritasında en belirleyici faktörlerden biri olmaya devam edecektir" dedi. 2015-2020 hedeflerine değinen ve her geçen gün gelişerek büyüyen Nebim'den bahseden Demiroğlu, Nebim V3 kullanıcılarının yaygınlaşmasının 2013 yılı öngörülerine uygun ilerlerdiğinden ve bunda Nebim Çözüm Ortaklarının payının büyük olduğundan bahsetti. Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi 2014 bu yıl her yıl olduğu gibi ödül töreniye sonlandı. SMS ciro, En Başarılı Nebim V3 Projeleri, En İyi Performans ve En Yüksek Türkiye Ciro olmak üzere, toplam 4 kategoride ödüllerin verildiği gecede, Çözüm Ortakları plaketlerini Nebim yöneticilerinden törenle aldılar.

Demo Talebi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.