Nebim; seçkin Çözüm Ortakları ve Yetkili Satıcılardan oluşan bir ekosistem ile firmaların Nebim çözümlerinden elde ettikleri verimliliği en üst düzeye çıkarmaktadır. Satış ve destek konularında uzmanlık kazanmış Nebim Application Expert (NAE) sertifikalı danışmanlara sahip olan Nebim Çözüm Ortakları ve Nebim Yetkili Satıcıları, yurt içinde ve yurt dışında Nebim çözümlerini kullanan firmalara hizmet vermektedir.

Nebim Çözüm Ortaklığı Programı

Nebim Partner Network (NPN) – Nebim Çözüm Ortağı Olmak İsteyenler İçin

Nebim; ekosisteminde yer alan tüm çözüm ortakları ile birlikte ortak bir amaca, Nebim müşterilerinin memnuniyetine hizmet etmektedir. Nebim Partner Network'te (NPN) yer alan çözüm ortakları, ortak değerlerler ile ortak bir vizyonda buluşmakta, yakın bir işbirliği içerisinde çalışarak Nebim çözümlerini pazarlamakta, firmalardaki uyarlama projelerini yürütmekte ve fiili kullanım sonrası destek hizmetlerini sunarak firmaların Nebim çözümlerinden elde ettikleri verimliliği en üst düzeye çıkarmaktadır.

Nebim Çözüm Ortaklığı Programı hakkında detaylı bilgi almak için broşürümüzü indirebilirsiniz.

Nebim Çözüm Ortaklığı Programına başvurmak isteyen adaylar aşağıdaki "Çözüm Ortağımız Olun"a tıklayarak Nebim ile iletişime geçebilirler.

Çözüm Ortaklığı

“Nebim Çözüm Ortaklığı Programına başvurmak için iletişime geçin.”