Hizmet verdiği sektörlerde lider konuma ulaşmış, yerli yazılım üreticisi şirketimizi büyütürken, vizyonumuza katkıda bulunacak ve heyecanımıza ortak olacak takım arkadaşları arıyoruz.

Açık Pozisyonlar

Yetiştirilmek Üzere ERP Danışmanı

İş Tanımı:

Nebim, ERP Proje Danışmanı adaylarına Yetiştirmek Üzere ÜCRETSİZ Eğitimler Veriyor

Nebim; ERP danışmanı olarak kariyer yapmak isteyenlere ve Nebim yazılımlarını kullanan firmaların mali işler, ürün yönetimi veya bilgi işlem departmanlarında çalışmak isteyenlere ücretsiz ERP eğitimleri vermeye devam ediyor.

Deneyimli insan kaynağı, ERP projelerinin verimi ve başarısı açısından en önemli ihtiyaçların başında geliyor. Nebim; Türkiye'nin önde gelen perakendeci, toptancı ve üretici firmalarında kullanımı giderek yaygınlaşan ERP yazılımı Nebim V3'ü desteklemek üzere, hem kendi bünyesinde, hem de Nebim'in tüm Türkiye'de ve yurt dışında genişlemekte olan Nebim Çözüm Ortakları'nda görev almak almak üzere ERP danışmanları yetiştiriyor. Nebim'in sunduğu eğitimler, aynı zamanda Nebim yazılımlarını kullanan firmalarda çalışmak isteyenlere de hitap ediyor.

Nebim'in düzenlediği ERP eğitimleri; ERP uyarlama projelerinde görev alacak danışmanları yetiştirmeye yönelik sınıf eğitimleri olarak tasarlandı. ERP danışmanı olarak kariyer yapmak isteyen kişilere göre düzenlenen Nebim ERP eğitimlerine katılanlar, hem firmalarda karşılaşacakları iş süreçleri ile ilgili temel kavramları, hem de bu iş süreçlerinin Nebim'in ERP uygulamalarında nasıl uyarlanacakları ile ilgili bilgileri, bilgisayar destekli ve uygulamalı olarak anlatılan sınıf eğitimlerinde öğrenecekler.

Kariyerlerinde ERP danışmanlığına giriş yapmak isteyenler için ideal bir başlangıç noktası olan bu eğitimlere katılan kişiler, alternatif olarak, Nebim yazılımlarını kullanan firmalarda da kariyer yapma olanağı elde edecekler.

Aranan Nitelikler:

Yetiştirilmek Üzere ERP Proje Danışmanı arıyoruz...

NEBİM V3 ERP yazılımı ile ilgili ''Temel Düzey Danışmanlık Eğitimleri''; Haziran 2018 dönemin de ÜCRETSİZ olarak sizlerle buluşuyor.

 • Üniversitelerin Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Matematik, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun,
 • Tercihen yazılı ve sözlü iletişimi sağlayacak düzeyde İngilizce bilen,
 • Tercihen Nebim V3 ya da Nebim Winner deneyimi olan,
 • Tercihen muhasebe bilgisi olan,
 • Tercihen SQL Server ve kod alt yapısına sahip,
 • Profesyonel meraka sahip ve bu alanda kariyer hedefi olan,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Çözüm odaklı çalışabilecek,
 • Analitik düşünme yeteneğine sahip,
 • Kendini geliştirme ve yeni ürünleri öğrenme konusunda hevesli,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, güçlü iletişim yeteneğine sahip ve ekip çalışmasına yatkın,
 • Askerlik en az 3 yıl tecilli,

8.sini düzenleyeceğimiz NEBİM V3 ERP eğitimine katılan tüm katılımcılara "Katılım Sertifikası" verilecektir. Eğitim, adayların alt yapısı doğrultusunda ikiye ayrılmıştır.

1.Eğitim: Ürün - Perakende Modül Eğtimi
2.Eğitim: Muhasebe - Finans Modül Eğitimi

Kontenjan 30 kişi ile sınırlıdır.

ÜCRETSİZ EĞİTİM SONRASINDA NEBİM'DE İŞ FIRSATI

Eğitim sonrası yapılacak sınav ve mülakat sonuçları doğrultusunda, Nebim Yazılım'da ve Çözüm Ortaklarımızda çalışma olanağı sağlanacaktır.

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar öz geçmişini ik@nebim.com.tr adresinden bizimle paylaşabilirler.

İletişimde Kalın

Nebim E-Bülten'e üye olarak gelişmelerden öncelikli haberdar olun.

Teşekkürler.

Hata oluştu. Lütfen yeniden deneyiniz..

Bu e-posta adresi zaten kayıtlı.


Lütfen bekleyiniz.