Hizmet verdiği sektörlerde lider konuma ulaşmış, yerli yazılım üreticisi şirketimizi büyütürken, vizyonumuza katkıda bulunacak ve heyecanımıza ortak olacak takım arkadaşları arıyoruz.

Deneyimli Profesyoneller

Daha önceden iş dünyasında edinmiş olduğunuz profesyonel deneyiminizden yararlanarak kariyerinizi geliştirme olanağını bulacağınız ve hizmet verdiğimiz müşterilerimize hemen değer katmaya başlayacağınız, deneyimli adaylara yönelik iş pozisyonlarımızı değerlendirin.

Yeni Mezunlar

Üniversitelerin Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik, Endüstri Mühendisliği veya İşletme gibi bölümlerinden yeni mezunsanız ve profesyonel iş hayatınıza ilk adımınızı Türkiye’nin önde gelen ERP yazılımlarını geliştiren Nebim’de atmak istiyorsanız; yeni mezunlara yönelik iş pozisyonlarımızı değerlendirin.

Stajyerler

Halen üniversitelerin Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik, Endüstri Mühendisliği veya İşletme gibi bölümlerinde eğitiminize devam ediyorsanız, profesyonel iş hayatınıza başlamadan önce stajınızı Nebim’de yaparak bilişim sektöründeki kariyer olanaklarını keşfedin.

İletişimde Kalın

Nebim E-Bülten'e üye olarak gelişmelerden öncelikli haberdar olun.