Nebim Bahçeşehir Üniversitesinde Geleceğin ERP Uzmanlarını Yetiştiriyor,21.02.2013

Nebim, Bahçeşehir Üniversitesi'nde "Developing ERP Systems with Nebim V3 ERP" dersini vermeye başlayarak, üniversite öğrencilerini bugünden iş yaşamına hazırlıyor.

Nebim; üniversitelerde gerçekleştirdiği etkinlikler sayesinde öğrencilerin Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) uygulamaları ile tanışmalarına yardımcı olurken, bir yandan da üniversitelerde uygulamalı ders vermeye başlıyor. Bu kapsamda Nebim; 2012-2013 ikinci döneminde, Bahçeşehir Üniversitesi Cooperative Education (CO-OP) programı kapsamında Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) konusunda Markalı Ders vermeye başlıyor.

Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Yazılım ve Bilgisayar Mühendisliği bölümünden üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencilerinin katıldığı, 14 hafta devam edecek, 56 saatlik "Developing ERP Systems with Nebim V3 ERP" isimli derste öğrenciler, yalnız ERP uygulamaları ile ilgili temel kavramları öğrenmekle kalmıyor, aynı zamanda Nebim V3 ERP yazılımı üzerinde uygulamalı laboratuvar eğitimi de alıyorlar.

Yazılım Mühendisliği Bölümünden Yrd. Doç Dr. Mehmet Alper Tunga, "Nebim'in sunduğu Developing ERP Systems with Nebim V3 ERP dersiyle beraber öğrencilerimizin aldıkları akademik eğitimi özel sektör bilgisi ile pekiştirerek mezun oldukları zaman profesyonel kariyerlerine daha hazır bir şekilde başlama imkanını bulmalarını hedefliyoruz." dedi.

Nebim Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demiroğlu konuyla ilgili olarak "Nebim V3'ü kullanan firmaların sayısının artmasıyla ve Türkiye'de ERP kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte deneyimli insan kaynağı ihtiyacı da artmaya başladı. Biz de Nebim olarak istihdama katkıda bulunmayı kendimize görev edindik. Bu amaç ile başlattığımız Nebim Üniversite İlişkileri Programı kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği sayesinde gençlere eğitim vermekten mutluluk duyuyoruz." dedi.

Bu ders kapsamında öğrenciler; Nebim V3 ERP yazılımı üzerinde Ürün ve Satın Alma Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Depo Yönetimi, Finans Yönetimi ve Muhasebe, İnsan Kaynakları ve Personel Ücretleri, Mağazacılık, Kurumsal Performans Yönetimi (CPM) ve İş Zekası konularında detaylı bilgi sahibi olup, uygulamalı laboratuvar dersleriyle yazılımı etkin bir şekilde kullanmaya başlıyorlar ve Nebim V3 API'larını kullanarak entegre çözümler geliştirmeyi öğreniyorlar. Dönem sonu gerçekleşecek sınavlarda başarılı olan öğrenciler eğitimleri ile ilgili kredi kazanmanın yanı sıra aynı zamanda Nebim V3 uzmanlığı ile ilgili sertifika da elde edecekler.

Demo Talebi

Demo Talepleriniz İçin Formu Doldurun.