TIM Report

Nebim V3, e-Arşiv ve Yeni Nesil ÖKC ile Daha Güçlü

Perakendeci, toptancı ve üretici firmalara yönelik ERP çözümleriyle sektörün lider yerli yazılım şirketi konumunda olan Nebim; 450'den fazla kişinin katıldığı Nebim Planet 2015 etkinliğinde, e-Arşiv işbirliklerini ve Yeni Nesil ÖKC ve entegrasyon çözümlerini sergileyerek kullanıcılarının 1.1.2016’da kullanımı zorunlu olacak olan Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz (ÖKC) ve e-Arşiv uygulamasına bugünden hazır olabileceklerini gösterdi.

Nebim Planet 2015’te bir demo salonunda kurulan Nebim Mağaza’sında, Nebim V3’ün e-Arşiv ve Yeni Nesil ÖKC entegrasyonları, canlı demolar vasıtasıyla ayrıntılı olarak tanıtıldı. Etkinlik sunumları esnasında canlı olarak Nebim Mağaza’ya bağlanılarak e-Arşiv entegrasyon yöntemleri ve Yeni Nesil ÖKC entegrasyon yöntemleri uygulamalı olarak katılımcılar ile paylaşıldı.

Oluşturulan Nebim Mağaza’sı içerisinde e-Arşiv ve YNÖKC kullanım yöntemlerini katılımcılar ile uygulamalı olarak paylaşan Nebim, katılımcılara, mevzuatın kendilerine etkilerini öğrenmeleri ve değişiklikleri devamlı takip etmeleri konusunda önerilerde bulundu. e-Arşiv uygulamasına geçişte e-ticaret, perakende, toptan ve ihracat gibi, tüm satış kanallarının göz önünde bulundurulmasının öneminin altını çizen Nebim, ERP yazılım geliştiricisinin, e-Arşiv özel entegratörünün, e-ticaret hizmet sağlayıcısının, tax-free hizmet sağlayıcısının, lojistik ve kargo hizmet sağlayıcıların birbirleriyle entegre olmalarının şart olduğunu vurguladı. Nebim V3 ERP mevzuattaki gelişmelere esneklikle ve çeviklikle uyum sağlayabiliyor. Nebim, yapmış olduğu geliştirme ve entegrasyonlarla kullanıcılarına e-Arşiv ve Yeni Nesil ÖKC’ye bugünden hazır olabilme imkanı sunuyor.

Demo Talebi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.