Yurtdışı operasyonlarınızı farklı ülkelerdeki yerel mali satış sistemleri ve yerel muhasebe çözümleri ile entegre ederek, yerel para birimi ve yerel dil desteği ile yönetin.

Nebim V3 ile yurtdışındaki bağlı şirketlerinizi ve satış noktalarınızı on-line olarak kendi sisteminiz üzerinde yerel mevzuata uyumlu bir şekilde takip edebilirsiniz

Her bir yurtdışı satış noktanızdaki kullanıcıların programı Türkçe'nin yanı sıra, Almanca, Arapça, Azerice, Boşnakça, Çince, Dance, Gürcüce, Hırvatça, Farsça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe(Polonya), Makedonca, Romance ve Rusça gibi bulundukları ülkenin yerel dilinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz. 

Kullanıcıların ara yüz dışında tüm verileri farklı dillerde kullanmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin; Türkçe kodlanan ve ismi ELBİSE olan ürünün "Diğer Dildeki Karşılıkları" bölümünü kullanarak farklı dillerdeki karşılıklarını girebilirsiniz bu sayede ELBİSE isimli ürünü İspanyadaki bir kullanıcı İspanyolcasını görürken, Almanya da ki bir kullanıcı aynı ürünün adını Almanca olarak görebilir.

Her bir yurtdışı satış noktanız para birimi olarak bulundukları ülkenin yerel para birimini geçerli para birimi olarak kullanabilir. Merkez ise farklı para birimleriyle çalışan farklı ülkelerdeki satış noktalarının tüm tutarsal hareketlerini kendi yerel para birimi olan Türk Lirası cinsinde kolaylıkla görebilir.

Yurt Dışı Operasyonlarının Merkezden On-Line ya da Off-Line Yönetimi

Yurt dışındaki tüm ihracat, ithalat, satış ve stok operasyonlarınızı merkezinizdeki aynı sitem üzerinden, yurt içi operasyonlarınızla birlikte eş zamanlı olarak yönetebilir, tüm operasyon sonuçlarını istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kolaylıkla analiz edebilirsiniz.

Yerel Dil Desteği

Her bir yurt dışı satış noktanızdaki kullanıcıların programı bulundukları ülkenin yerel dilinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Yerel Para Birimi Desteği

Her bir yurt dışı satış noktanız, para birimi olarak bulundukları ülkenin yerel para birimini geçerli para birimi olarak kullanabilir. Merkez ise farklı para birimleriyle çalışan farklı ülkelerdeki satış noktalarının tüm tutarsal hareketlerini kendi yerel para birimi olan Türk Lirası cinsinde kolaylıkla görebilir.

Nebim V3 'ün Yurtdışında Entegre Olduğu Printer Çözümleri

Yurt dışı operasyonlarınızı farklı ülkelerdeki yerel muhasebe, bordro, ödeme ve yazıcı sistemler ile entegre bir şekilde yönetebilirsiniz.

 • Avusturya N2 Anima RKSV
 • Azerbaycan NBA Fiscal Box
 • Kazakistan, Kırgızistan Shtrih-m
 • Kosova Datecs FP-550 ve FP-700 Fiscal Printer
 • Makedonya Duna Fiscal Printer
 • Makedonya Synergy PF550 ve PF770
 • Moldova Tremol FP15-KL
 • Polonya Posnet Thermal HD Printer
 • Romanya Rompos
 • Rusya Shtrih-m
 • Sırbistan Galeb GP-550 Fiscal Printer

Demo Talebi

Nebim V3 hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim V3 demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek içindemo talebinde bulunun.