Gelen ürünü onaylama, merkeze iade, diğer mağazaya sevkiyat, online sayım, tek etiket dökümü ve ürün sorgulama gibi mağaza arka ofis işlemlerini, mobil store uygulamaları ile Android cihazlar üzerinden hızlı ve kontrollü bir şekilde yapın.

Nebim V3 Mağaza için Mobil Arka Ofis Uygulamaları


Gelen Ürünü Onaylama

Mobil cihazlar üzerinden kullanıcıların, onaylaması gereken irsaliyelerin görüntülenmesi, yarım kalan onaylama işlemlerine devam edilebilmesi, irsaliye numaralarının barkod olarak okutulabilmesi ve birden çok irsaliyenin tek seferde onaylanabilmesini sağlayabilirsiniz. Ürün barkodu okutularak veya ürün arama ile mal kabul yapılabilmesi, okutulan ürün bilgilerinin ve fiş içerisindeki toplam adedinin detaylı görüntülenebilmesi işlemlerini yapabilirsiniz. Seri numaralı ve miktarlı giriş yapılabilmesi, eksik / fazla adetlerin görüntülenerek iade irsaliyesi veya eksik ürün siparişi oluşturulması işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Merkeze İade

Merkezden gelen ürün talep siparişlerinin sevk edilebilmesi, merkezden talep olmaksızın merkeze iade irsaliyesi düzenlenebilmesi ve irsaliye başlık bilgilerinin düzenlenebilmesini sağlayabilirsiniz. Stok işlem tiplerinin girilebilmesi, kâğıt veya e-irsaliye düzenlenebilmesi, oluşturulan irsaliyenin çıktısının mobil cihaz ile eşleştirilmiş yazıcıdan dökülebilmesi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Mağazaya Sevk

Mağazadan gelen ürün talep siparişlerinin sevk edilebilmesi, mağazaya talep olmaksızın irsaliye düzenlenebilmesi ve irsaliye başlık bilgilerinin düzenlenebilmesini sağlayabilirsiniz. Stok işlem tiplerinin girilebilmesi, kâğıt veya e-irsaliye düzenlenebilmesi, oluşturulan irsaliyenin çıktısının mobil cihaz ile eşleştirilmiş yazıcıdan dökülebilmesi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sayım 

Mağaza sayım işlemlerini online olarak hızlı ve kontrollü bir şekilde yapılabilirsiniz

Tek Etiket Dökümü

Online olarak etiket dökebilir, mağaza için belirlenen farklı etiket tiplerinin kullanılabilmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıda belirtilen yazıcıların yanı sıra başka marka ya da model yazıcıların da ileride desteklenmesinin Nebim V3 ürün geliştirme yol haritasına eklenmesi istek üzerine ayrıca projelendirilebilir. Desteklenen yazıcılarla okutulan ürünün indirim ve diğer bilgilerinin görüntülenebilmesi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Desteklenen Yazıcılar:

  • Sewoo - LK-P30W
  • Toshiba - B-FP3D
  • Zebra - ZQ510

Ürün Sorgulama

Ürünlerin, ürün kodu seçilerek, barkod okutularak veya belirlenen kategori alanlarına göre aranabilmesini ve seçilen ürünün detaylı bilgisinin görüntülenebilmesini sağlayabilirsiniz. Mağazanın ve diğer mağazaların envanterlerinin görüntülenebilmesi, diğer mağazalarda ürün talep siparişlerinin oluşturulabilmesi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim V3 hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim V3 demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek için demo talebinde bulunun.