Nebim 2013 Çözüm Ortakları Zirvesi Yoğun Katılım ile Gerçekleşti, Retail Türkiye

Nebim 2013 Çözüm Ortakları Zirvesi Yoğun Katılım ile Gerçekleşti

Perakendeci, toptancı ve üretici firmalara yönelik kurumsal kaynak planlama çözümleriyle sektörün lider yerli yazılım şirketlerinden olan Nebim, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Çözüm Ortakları Zirvesi'ni bu yıl Antalya'da gerçekleştirildi.

Hazır giyim, ayakkabı, zincir mağazalar, çok katlı mağazalar ve optik yazılımlarında Türkiye'nin en fazla tercih edilen yerli yazılım şirketi olan Nebim'in, çözüm ortakları ve yetkili satıcılarıyla bir araya gelerek 2012 yılını değerlendirdiği ve 2013 yılının planlarının paylaşıldığı "Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi 2013", 28 Şubat - 02 Mart tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirildi. "Gelişerek, Büyüyerek, Geleceğe" sloganıyla gerçekleştirilen organizasyon; Nebim yöneticilerinin Nebim stratejisini ve ürün yol haritalarını paylaştıkları sunumları ile başladı. Nebim V3'teki gelişmelerin, proje uyarlama yöntemlerinin ve Nebim'in destek sistemlerinde gerçekleştirdiği yeniliklerin anlatıldığı oturumlar soru/cevap bölümleriyle devam etti. Zirvenin son gününde ise ödül heyecanı vardı. Nebim çözüm ortakları; satış performansı, başarılı proje ve verimli çalışma gibi birçok farklı kategoride 2012 performansına yönelik ödüllerini Nebim yöneticilerinden törenle aldılar.

Zirvenin açılış konuşmasında Nebim Genel Koordinatörü Sedat Taşçı, 2012 yılını değerlendirirken, Nebim V3'ün geldiği nokta ve 2013 büyüme hedeflerinden bahsetti. Taşçı daha sonra Nebim Çözüm Ortakları ailesine yeni katılan ve gelişen Badel (Konya), Moliorus (Rusya) ve Yorka'yı (Denizli) kutladı.
Zirvede Çözüm Ortakları ile paylaşılan konulardan bir diğeri ise Nebim'in 2011'de lanse ettiği ERP çözümü olan Nebim V3 ile şekillenen vizyonu ve 2015 - 2020 yılları hedefleriydi. Nebim Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demiroğlu konu ile ilgili olarak gerçekleştirdiği sunumda, Nebim V3'ün piyasaya sunulmasından bu yana hızla yaygınlaştığını ve çözüm ortakları ile birlikte başarılı bir noktaya ulaşıldığını belirtti. Teknoloji trendlerini ve pazarı değerlendiren Demiroğlu, Nebim V3'ün hedef pazarını ve 2010-2020 yılları için büyüme stratejisini değerlendirdi. 2015 büyüme stratejisi için Nebim tarafında yapılan çalışmalara değinen Demiroğlu, Nebim Çözüm Ortakları'na müşteri memnuniyetine değer veren bir yaklaşım ve teknik bilgisi yüksek ekipler oluşturmalarını tavsiye etti. Demiroğlu'nun sunumunda geniş yer verdiği konulardan bir diğeri ise Nebim'in destek hizmetleri ile ilgili yol haritaları oldu. Nebim ERP Proje Uyarlama Müdürü Volkan Yıldırım'ın sunduğu oturumda, Nebim'in ve Nebim Çözüm Ortaklarının Nebim V3'e ve yenilenen destek platformu NebimExtra'ya geçişleri ile ilgili projelerin detayları paylaşıldı.

Zirve, Nebim Genel Koordinatörü Sedat Taşçı'nın süreçleri değerlendirdiği ve deneyimlerini aktardığı sunumlar ile devam etti. Satış sonrası desteğe kadar tüm safhalarda müşteri verimliliğinin ve memnuniyetinin hedeflendiği Nebim yaklaşımının Nebim Çözüm Ortakları tarafından da etkinlikle uygulandığını belirten Taşçı, Nebim Çözüm Ortaklarını önümüzdeki dönemde desteklemek için Nebim'in üzerinde çalıştığı yeni satış destek platformu ve eğitim/sertifikasyon programı ile ilgili yol haritalarından bahsetti.

Zirvenin ikinci gününde; gündemde ilgi ile beklenen yeni destek platformu olan NebimExtra ile ilgili destek süreçleri ve Nebim V3 uyarlama metedolojisi vardı. Zirve'nin diğer sunumlarını ERP Ürün Yöneticisi Abdullah Bekmezci, ERP/CPM Uzmanı Çağrı Güngör ve Üretim Projeleri Müdürü Yılmaz Akgül gerçekleştirdi. Bu sunumlarda katılımcılar ile Nebim V3'ün öne çıkan yenilikleri paylaşıldı.

Oturumlardan arta kalan zamanlarda Nebim Çözüm Ortakları ailesinin keyifle zaman geçirerek yeni katılanların birbirini tanıma fırsatı bulduğu "Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi", eğlenceli bir gala yemeği ve ödül töreniyle sona erdi.  

Ödüller sahiplerini buldu
Nebim Çözüm Ortakları; satış performansı, başarılı proje ve verimli çalışma gibi birçok farklı kategoride 2012 performansına yönelik ödüllerini, Nebim yöneticilerinden törenle aldılar.

İlk kategori olan "Satış Performansı Kategorisi" ödüllerinde Türkiye En Yüksek Satış Performansı Ödülünü Nebim Platinum Çözüm Ortağı NBM, Türkiye İkinci  En Yüksek Satış Performansı Ödülünü Nebim Gold Çözüm Ortağı Giltaş, Türkiye Üçüncü En Yüksek Satış Performansı Ödülünü Nebim Gold Çözüm Ortağı Turkuaz Danışmanlık aldı. Diğer ödül kategorileri de sahiplerine ulaştı.

Kaynak: Retail Türkiye Nisan 2013 Sayısı

Demo Talebi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.