Nebim: İlk yarısını %30 büyüme ile kapattığımız 2013 yılı büyüme hedefimiz %35."

Yazılımda Hedef Büyüdü

Nebim Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demiroğlu, "İlk yarısını %30 büyüme ile kapattığımız 2013 için yıl sonu büyüme hedefimizi %35 olarak belirledik" dedi.

Firmanız hakkında bilgi verir misiniz? Hangi sektörlere yazılım hizmeti veriyorsunuz?

1966'dan beri süregelen deneyimimiz ve bilgi birikimimiz ile Türkiye'nin en köklü geçmişe sahip bağımsız yazılım firmalarındanız. Perakendeci, toptancı ve üretici firmalara ERP (kurumsal kaynak planlama) çözümleri sunmaktayız. Hazır giyim, ayakkabı, ev tekstili, halı, mobilya, optik, elektronik ve mücevher başta olmak üzere 9.000'den fazla firma ve 60.000'den fazla kullanıcıya hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.
2013'ün ilk yarısını 2012'nin ilk yarısına kıyasla yaklaşık %30 büyüme ile kapattık. 2011 yılında lanse ettiğimiz Nebim V3 ERP'yi kullanan firmaların sayısı Türkiye ve yurt dışında 400'ü aştı. 2013 için yılsonu büyüme hedefimizi %35 olarak belirledik. Bu hedefe ulaşmak için Nebim V3'ün hazır giyim ve ayakkabı sektörlerinde son iki yıl içerisinde göstermiş olduğu başarısını, taksitli satış ve üçüncü çeyrek sonuna doğru pazara sunacağımız yeniliklerle optik perakendeciliği sektörlerinde de yinelemesini hedefliyoruz.

2011 yılında sunduğunuz yeni ERP yazılımınız Nebim V3 ERP hakkında bilgi alabilir miyiz?

Nebim V3; planlamadan satın almaya, üretimden sevkiyata, tüm satış kanallarındaki uç noktalarda gerçekleşen satıştan satış sonrası hizmetlere kadar; bir perakendeci, toptancı ya da üretici firmanın gereksinim duyacağı tüm iş süreçlerini baştan sona kapsayan bir ERP'dir.
Özellikle perakende, toptan satış ve üretim gerçekleştiren, toptan, perakende, bayi gibi çok kanallı yapıları olan, çok uluslu operasyonları hedefleyen firmalar için tasarlanmıştır firmaların iş ortaklarının satışlarının, stoklarının ve hatta muhasebelerinin de aynı platform üzerinde yönetilmesini desteklemektedir.

Perakende gibi önemli bir sektörde pek çok lider markaya hizmet veriyorsunuz. Bu başarının sırrı ne?

Sektörel, ya da başka bir deyimle "dikey çözüm" geliştiren yaklaşımımız sayesinde müşterilerimize ihtiyaç duyacakları tüm temel özellikleri hazır bir şekilde sunarak sektörel süreç ve uygulama geliştirme ihtiyaçlarının alternatif ERP çözümlerine kıyasla daha az olmasını ve ERP'ye geçiş sürecinin en hatasız ve hızlı bir şekilde yönetilebilmesini sağlıyoruz ve uyarlama destek hizmetini de aynı şirketten alma olanağını sunuyoruz

Kaynak: Hürriyet Gazetesi Yazılım ve Donanım Eki 19 Temmuz 2013

Demo Talebi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.