Nebim Kurumsal İçerik, ERP COMMITEE Kurumsal Çözümler Rehberi

Şirket Hakkında
Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) alanındaki iş uygulamalarıyla kurumların iş süreçlerini destekleyen Nebim, 1966'dan beri süregelen deneyimi ve bilgi birikimi ile Türkiye'nin en köklü geçmişe sahip yazılım firmalarındandır. Hazır giyim, ayakkabı, zincir mağazalar, çok katlı mağazalar ve optik yazılımlarında Türkiye'nin en fazla tercih edilen yerli yazılım şirketidir.

Bugün Türkiye genelinde çözüm ortakları ile birlikte 9.000'den fazla firma ve 60.000'den fazla kullanıcıya hizmet vermeyi sürdürmektedir. Nebim'in geliştirdiği Kurumsal Kaynak Planlaması, Tedarik Zinciri Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Perakende Yönetimi ve Kurumsal Performans Yönetimi iş yazılımlarından yararlanan firmalar; işletme kaynaklarını etkin biçimde kullanabilmekte ve süreçlerini verimli yönetebilmektedirler.

Ürün / Hizmet Kapsamı
Nebim V3
Nebim V3 ERP; planlamadan satın almaya, üretimden sevkiyata, tüm satış kanallarındaki uç noktalarda gerçekleşen satıştan satış sonrası hizmetlere kadar; bir perakendeci, toptancı ya da üretici firmanın gereksinim duyacağı tüm iş süreçlerini baştan sona kapsamaktadır.
Nakit akışını ve finansal riskleri yönetmek, mali muhasebeyi ve işletme muhasebesini hatasız gerçekleştirmek, satın alma siparişlerini ve sevkiyatları lojistik süreçleriyle entegre olarak yönetmek, ürünlerin stok yatırım getirisini en yüksek düzeye getirecek şekilde yönetmek, perakende ve toptan müşterilerin gereksinimlerini rakamlarla ölçerek anlamak; satış ve satış sonrası hizmetleri müşteri memnuniyetini sağlayacak kalitede gerçekleştirebilmek; ticari işletmelerin gereksinim duydukları temel fonksiyonlardır. Nebim V3, tüm bu gereksinimleri en ideal şekilde karşılayan ERP çözümüdür.

Nebim Winner
Nebim Winner; firmaların finans ve muhasebe, tedarik ve üretim yönetimi, stok ve sipariş yönetimi, depo yönetimi, mağazacılık, müşteri ilişkileri yönetimi, iş zekası ve kurumsal performans yönetimi gibi süreçlerinde en yüksek verimi sağlayan Kurumsal Kaynak Planlama yazılımıdır.

NebimExtra
NebimExtra, Nebim yazılımları kullanan firmaların yazılımlarından verim elde ederek rekabette bir adım önde olmalarını sağlamaktadır. Nebim V3 ve Nebim Winner yazılımları için yapılan NebimExtra anlaşması sayesinde lisanslanan Nebim yazılımlarının güncel versiyonları elde edilebilmekte, isteklere internet üzerinden, telefon ile, ya da  birebir destek alınabilmektedir.

Nebim Uyarlama Hizmetleri
Firmaların Nebim V3'e geçmeye karar vermelerinden itibaren beklentilerinin ötesinde hizmet verme ilkesiyle hareket eden Nebim; fiili kullanıma geçiş sürecinde ve bu geçişi takip eden dönem boyunca, anahtar kullanıcılar ile birlikte çalışarak Nebim V3'ün fırsatlarından en üst düzeyde yararlanmalarına destek vermektedir.

Kanal yapısı ve çözüm ortakları
Nebim Partner Network (NPN) - Nebim Çözüm Ortaklığı Programı
Nebim; Çözüm Ortakları ve Yetkili Satıcılardan oluşan bir ekosistem ile firmaların elde ettikleri verimliliği en üst düzeye çıkarmaktadır. Satış ve destek konularında uzmanlık kazanmış Nebim Application Expert (NAE) sertifikalı danışmanlara sahip olan çözüm ortakları, Nebim kullanan firmalara hizmet vermektedir.

Kaynak: ERP COMMITEE Kurumsal Çözümler Rehberi 2013

Demo Talebi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.