Özcan Aydınlatma Nebim V3 Başarı Hikayesi, Capital

Özcan Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı, Yaşar Demir:

Özcan Aydınlatma, kurumsal çözümlerinde teknolojiyi yakından takip ederek günün gerektirdiği yeniliklerden maximum faydalanmayı ilke haline getirmiş bir firmadır.

1987 yılında Yaşar Demir tarafından kurulan Özcan Aydınlatma San.Tic.Ltd.Şti;  iç mekan aydınlatması sektöründe hizmet vermektedir. Yılda 1 milyon adet üretim yapmakta olup,  10.000 metrekare üretim tesisi, 4 mağazası, zengin ürün yelpazesi, güçlü teknik servisi ve satış sonrası hizmet anlayışıyla Özcan Aydınlatma hem tüketicilere en iyi hizmeti vermek için çalışmakta, hem de dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Merkezi İstanbul'da bulunan şirketimiz, Türkiye'nin dört bir yanındaki yetkili satış temsilcileri ve bayi ağıyla, iç mekan aydınlatması alanında ülkemize hem ulusal hem de uluslararası düzlemde artı değer kazandırmaktadır.  30'dan fazla  ülkeye parlak fikir  ihracatı yapmaktadır. Şirketimiz İSİAD'ın düzenlediği 7 tepeden 7 kıtaya başarı ödülleri töreninde, 2012 yılının ihracatçısı ödülüne layık görülmüştür. "Aydınlatmada Şıklık" sloganıyla yola çıkan Özcan, sözün gücünü de arkasına alarak emin adımlarla ilerlerken, kalitesi ve estetik ürün portföyü sayesinde kazandığı saygın ve özgün çizgisini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır.

Küresel oyuncu olma yolundaki iddiasını ciddi yatırımlar yaparak somutlaştırmaya devam eden Özcan Aydınlatma, son olarak 2011 yılında Küçükköy'de bulunan Yönetim merkezi olarak da kullanılan Showroom'unu faaliyete geçirmiştir. Mekanlara değer katan parlak fikirler için Özcan Aydınlatma.

 "Özcan Aydınlatma bünyesindeki her işlem daha güvenli, daha hızlı ve daha pratik bir şekilde takip edilebiliyor."

Özcan Aydınlatma, kurumsal çözümlerinde teknolojiyi yakından takip ederek günün gerektirdiği yeniliklerden maximum faydalanmayı ilke haline getirmiş bir firmadır. Her zaman kendini yenilemeyi hedef alan Özcan Aydınlatma, hizmetlerini daha iyi yürütebilmek için yaptığı araştırmalar sonucunda Nebim ile işbirliğine başlamıştır. Nebim V3 ERP ile tüm işleyişlerini daha profesyonel olarak yürütebilmektedir. Yaklaşık iki yıldır Nebim V3 ile Özcan Aydınlatma bünyesindeki her işlem daha güvenli, daha hızlı ve daha pratik bir şekilde takip edilebiliyor.

Özcan Aydınlatma'nın sürekli kendini yenileme hedefini, işbirliği içerisinde olduğu Nebim firmasında da görüyor olmak bu işbirliğinin daha uzun yıllar devam edeceğinin göstergesidir.

Nebim Gold Çözüm Ortağı Turkuaz Yazılım Genel Koordinatörü Ali Öztürk

Özcan Aydınlatma projesine 2010 yılı aralık ayı içerisinde başladık. Analiz, uyarlama  ve anahtar kullanıcıların eğitim süreçleri ile birlikte 2011 Nisan ayında  program kullanılmaya başlandı. 2012 tarihinden itibaren de  firmanın ithalat ve ihracat süreçlerinin tamamı programda işlenmeye başlanmıştır.  Aydınlatma  sektörü bizim için  yeni  bir sektördü  ancak  firmayı yapı olarak doğru analiz etmemiz sayesinde ihtiyaç olan yazılımların adaptasyonunu başarı ile gerçekleştirmiş olduk. Erp projelerinde en önemli unsur; ihtiyaçların doğru belirlenmesidir. İkinci unsurda; projeyi hayata geçirecek ve projenin yapı taşları olan anahtar kullanıcıların (key user) belirlenmesidir. Anahtar kullanıcıların tespiti en az proje analizi kadar önemlidir.

Kaynak: Capital Kurumsal Başarı Hikayeleri Ekim 2013

Demo Talebi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.