Perakende Org

Nebim, "Çözüm Ortakları Zirvesi"ni gerçekleştirdi

Hazır giyim, ayakkabı, zincir mağazalar, çok katlı mağazalar ve optik yazılımlarında sektörün lider yerli yazılım şirketlerinden olan Nebim, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Çözüm Ortakları Zirvesi'ni bu yıl Antalya'da gerçekleştirdi. Nebim, çözüm ortaklarıyla Antalya'da buluştu. Calista Luxury Resort Hotel'de gerçekleşen Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi 2015'e 250 kişi katıldı. Üç gün süren toplantılar ile devam eden ve gala gecesi ve ödül töreni ile son bulan zirve üç gün sürdü.

Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi; Nebim'in "Gelişerek, Büyüyerek, Geleceğe" sloganının izinde, Nebim'in 2014 değerlendirmelerinin ve 2015 hedeflerinin paylaşıldığı sunumlar ile başladı. Çözüm ortaklarının görüşlerinin de alındığı oturumlarda; Nebim'in Nisan ayında kullanıcılarına sunmayı planladığı e-arşiv desteğine, Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlar ile ilgili entegrasyon çalışmalarına ve Türkiye'nin önde gelen yazarkasa üreticilerinden HUGIN ile gerçekleştirdiği işbirliğine de değinildi.

Geçen yıl yüzde 30 büyüme gerçekleşti

26 Şubat-1 Mart günleri arasında Antalya'da 250 kişinin toplandığı büyük zirvenin açılış konuşması Nebim Genel Koordinatörü Sedat Taşçı tarafından gerçekleştirildi. Taşçı; Nebim'in 2014 yılında 2013'e kıyasla yüzde 30,2'lik bir büyüme yakaladığından ve dağıtım kanalı tarafında ise yüzde 30,7'lik bir büyüme sağladığından bahsetti. Nebim V3 ERP'nin kullanımındaki artışa da değinen Taşçı, Nebim ailesine yeni katılan çözüm ortaklarını tanıttı. Sedat Taşçı yeni çözüm ortaklarını şu şekilde sıraladı; 1 Bilişim, 3D, AVS, Aybilsan, BM Danışmanlık, Kareas, Netdirect ve Parametre. Taşçı; dikkat çeken sunumunu 2015 büyüme hedeflerinden, Nebim ve Çözüm Ortaklarının 2015 hedeflerinden ve Nebim'in iş planından bahsederek ve çözüm ortaklarına destek veren uzman Nebim ekibini tanıtarak sonlandırdı.

Kaynak: Perakende Org 26 Mart

Demo Talebi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.