Sabah Gazetesi

Nebim V3 POS ile Mağazada Hızlı Satış

Nebim V3 POS ile mağaza kasalarındaki tüm işler hızlı, pratik ve mevzuata uygun bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ürün, zengin fonksiyonları ile mağaza kasalarında satış hızını ve verimliliğini artırıyor.

Her türlü masaüstü bilgisayarlarda çalıştırılabilen Nebim V3 POS ile, dokunmatik ekran destekli, pratik POS arayüzü ve kullanıcıya göre kişiselleştirilebilen kısa yol tuşları sayesinde, müşteri kartı açmadan satışa, değişim ve iadelerden satış sonrası servis işlemlerine kadar tüm kasa işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor.Faturalı veya perakende satış fişi ile satış, peşin veya taksitli satış, ürün ya da renk/beden değişimi, ürün iade, indirim kampanyası veya para puan uygulaması, hediye kartı satışı veya müşteri bilgilerinin yönetimi gibi, klasik bir perakende satış veya POS programdan beklenen tüm özellikleri, Nebim V3 POS’ta bulmak mümkün.

Nebim V3 POS’ün özellikleri, bağımsız mağazalarda tek bir POS üzerinde kullanılabileceği gibi, aynı zamanda, yüzlerce mağazanın ve kasanın online entegre olduğu zincir mağaza ortamlarında da ölçeklenerek ve merkezden tek bir elden yönetmeye imkan sunuyor.

Mağazalarda kullanılan Nebim V3 POS yazılımı, kağıt fatura ile çalışmanın yanı sıra, e-Arşiv, e-Fatura ve e-Fatura iade işlemlerini gerçek zamanlı ve mevzuat gereksinimlerine uygun bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Mevzuat gereksinimlerini karşılayan e-Fatura, e-Arşiv ve Yeni Nesil ÖKC entegrasyonları dışında, anlık Tax Free entegrasyonu sayesinde modern Tax-Free desteğini, Paro, Hopi ve Zubizu gibi harici müşteri sadakat yönetimi sistemleri ile anlık entegrasyonları, hediye kartı, para puan ve indirim kampanyası yeteneklerini, Elektronik Ticaret Kanunu kapsamında zorunlu olan toplu iletişim opt-in ve opt-out desteğini, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereksinimlerini, tüm mobil operatörlerin desteklendiği anlık SMS entegrasyonunu, optik ve çeyiz sektörlerine yönelik özellikleri, satış sonrası servis ve destek uygulamalarını, dinamik ürün konfigüratörlerini ve önümüzdeki dönem yaygınlaşmaya başlayacağı öngörülen mobil ödeme uygulamaları ile entegrasyon olanaklarını destekleyebiliyor. Türkçe’nin yanı sıra 17 farklı dilde çalışabilen Nebim V3 POS en fonksiyonel POS, çözümü olma özelliğini taşıyor.

Demo Talebi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.