Düzce Karaca Mağazaları

Hüseyin Karaca

Düzce Karaca Mağazaları | CEO

Firmanızdan kısaca bahsederek başarı hikayenizi anlatır mısınız?

1989 Yılında bir aile şirketi olarak kurulan işletmemiz 2008 yılında yapılanmaya giderek kurumsallığa ilk adımını atmıştır. KARACA ile aile ve gönül bağı bulunan işletmemiz 2004 yılında KARACA markalı ürünleri mağazasında teşhir etmeye başlamıştır. Taç , Saray Halı, Mondi, Yağmur gibi tanınmış markaların bayiliklerini yapan Düzce KARACA tüm markalarda çalıştığı dönemlerde satış başarısı ile il birincilikleri elde etmiştir. 2012 yılında Bellona markası şirket bünyesine katan işletmemiz Bellona markası ile 2012 yılından 2019 yılına kadar il birincisi, bölge birincisi ve nüfusa oranla Türkiye birincilikleri almıştır. 2015 yılında çilek genç odası 2016 yılında yatsan yatak markasını bünyesine katarak DÜZCE KARACA grup şirketlerini kurmuştur. 2008 yılından 2019 yılına kadar KARACA markası ile 10 yıldır üst üste Türkiye birincilik rekoruna nüfusa oranla değil direk ciro olarak almıştır.

KARACA markası ile birçok rekora imza atan işletmemizin rekorlarının bir kısmını şöyle özetleyebilirim; bir yılda sektörel en yüksek satış rekoru, bir ayda sektörel bazda dünya pazarlama rekoru, bir günde sektörel en yüksek satış rekoru, bir haftada sektörel en yüksek satış rekoru, anneler günü satış rekoru rekoru, öğretmenler günü satış rekoru, sevgililer günü satış rekoru.

Nebim ile tanışma süreciniz ve Nebim V3’ü tercih etme sebepleriniz nelerdir?

Az önce saydığım başarıları elde etmek kolay değildi fakat işletmeyi büyütmek için iş ortaklığı artık istekten çok zorunluluk olmuştu. Bu sebeple iş ortaklığı yapacağımız şirketi aradığımızda tüm büyük işletmelerin tavsiyesi ile Nebim’in tartışmasız sektör lideri olduğunu fark ederek iş ortaklığına başladık. Nebim ve özellikle Nebim’in çözüm ortağı Limon Teknoloji ile yaptığımız iş ortaklığı sayesinde şirket hacmimiz kısa sürede büyüyerek inanılmaz keyifli ve verimli bir duruma geldi.

Nebim V3 ile hangi iş süreçlerinizde daha verimli bir işleyiş sağladınız?

Nebim V3 sayesinde insan gücüne olan bağımlılığımız ciddi anlamda azaldı.Nebim V3'ün olağanüstü raporlamaları sayesinde işlerimizi kolayca takip etme ve yönetme şansına sahip olduk. Şirketlerin en büyük sorunlarından bir tanesi olan envanter yönetimi ise kahve eşliğinde bir keyfe dönüştü.Müşteri memnuniyetimiz ise şirket tarihimizin zirvesine ulaştı.

Nebim ile olan iş birliğinizle ilgili olarak gelecek planlarından bahseder misin? Hayata geçireceğiniz yeni projeleriniz var mı?

Nebim demek inovasyon demek olduğu için yeni projelerin olmaması olanaksız. Nebim’in yeni sürümleri ile birlikte sürekli yenilen fonksiyonları sayesinde dünya teknolojilerini yakalama şansına sahip olduk. Bir çok ortak projelerimiz ile modern ticarete yön vermeye devam edeceğiz. Tüm bu süreçlerde Nebim'in iş ortağı olan Limon Teknoloji ve Nebim Yazılım'a şükranlarımı sunuyorum.

Demo Talebi

Nebim V3 hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim V3 demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek için demo talebinde bulunun.