MRP çalıştırarak, ham maddelerinizi tam zamanında olması gerektiği kadar temin edin, atıl stok maliyetinin önüne geçin.

Üretim planlarına göre MRP (üretim ihtiyaçlarına göre talep oluştur) çalıştırarak doğru ham maddenin doğru zamanda doğru yerde olmasını sağlayabilirsiniz. Üretim ihtiyaçlarından satın alma talepleri oluşturabilir, serbest stok ve yoldaki mallara göre sistem minimum stok miktarını da bularak sipariş temin sürelerine göre talepler oluşturabilirsiniz.

Asgari stok miktarlarını tanımlayarak, stok temin sürelerini belirleyip zamanında sipariş oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Stok kartlarında temin süresi ve depo stok seviyesi miktarlarını belirleyebilirsiniz. Stoklarınızın temininde minimum sipariş miktarı ve sipariş kat sayıları tanımı yapabilirsiniz ve buna göre satın almalarınızı oluşturabilirsiniz.

Otomatik oluşan satın alma taleplerinden, satın alma siparişlerini talebe bağlı olarak yapabilirsiniz. MRP sonucunda oluşan satın alma taleplerinden, satın alma siparişlerini oluşturabilirsiniz. Üretim planları ve serbest stok miktarına göre otomatik oluşan ham madde satın alma talepleri ile atıl stok maliyetinden kurtulabilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim V3 hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim V3 demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek için demo talebinde bulunun.