Kullanım Koşulları

Aşağıda Nebim ile aranızdaki yasal bir sözleşmenin kuralları ("Site Kullanım Koşulları") yer almaktadır. Bu siteye erişerek Site Kullanım Koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve bu kurallara bağlı olacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. Nebim herhangi bir zamanda, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, Site Kullanım Koşulları ve bu sitede yer alan diğer bilgileri güncelleyerek değiştirebilir.

Nebim bu sitedeki içeriği yalnızca bilgi sağlamak amacıyla sunar. Bu sitedeki içeriğin kullanımı ticari olmayan, yalnızca kişisel kullanım içindir. Nebim'in önceden yazılı izni olmaksızın, bu sitedeki içerik tümüyle veya kısmen başka bir Web sitesine veya diğer herhangi bir ortama kopyalanamaz, yayınlanamaz, aktarılamaz, değiştirilemez veya bu içerikten türetilen işler yaratmak üzere kullanılamaz. Nebim başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı göstermeyi ilke edinmiştir; site kullanıcılarından da aynı özeni beklemektedir.

Nebim, bu sitedeki içeriğin hatasız, güncel, güvenilir veya eksiksiz olduğunu taahhüt ve garanti etmez. Bu sitedeki içerik teknik kusurlar veya yazım hataları içerebilir. Nebim bu sitedeki içeriği güncel tutmak veya sitede yayınlanan içeriğin doğruluğunu, güncelliğini veya eksiksizliğini sağlamak için bu siteyi güncelleme ve hataları düzeltme doğrultusunda bir beyanda bulunmaz ve garanti vermez. Bu sitenin kullanımından kaynaklanabilecek risk yalnızca size aittir. Bu sitede yer alan tüm bilgiler, Nebim tarafından "olduğu gibi" esasıyla, herhangi bir garanti verilmeksizin sağlanır. Nebim, fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmeyeceğine dair garantiler dahil olmak üzere, yasal ve diğer herhangi bir garantiyi vermeyi veya beyanda bulunmayı reddeder.

Bu sitede yer alan kimi linkler Nebim'in sitesinden ayrılmanıza yol açabilir. NebimExtra, Nebim Akademi ve Nebim Partner Network (NPN) web siteleri dışındaki bu üçüncü parti site linkleri Nebim kontrolünde değildir ve Nebim bu sitelerin içeriğinden veya bu sitelerde yer alabilecek linklerden sorumlu değildir. Nebim dışı bir siteye eriştiğinizde, bu site herhangi bir Nebim logosunu içerse dahi, bu sitenin Nebim'den bağımsız olduğunu ve Nebim'in bu sitenin içeriğini kontrol etmediğini biliniz.

Nebim sizin gönderebileceğiniz promosyon, kampanya, ürün ya da iş planları içerebilecek fikirleri kabul etmez. Buna rağmen Nebim'e bu tür bilgiler yollarsanız, Nebim'e bu bilgileri yayınlaması, değiştirmesi, bunlardan türetilen işler hazırlaması ve diğer herhangi bir şekilde serbestçe kullanması için sınırsız ve geri alınamaz bir yetki vermiş olursunuz.

Copyright © 2019 NEBİM NEYİR BİLGİSAYAR SANAYİİ ve HİZMETLERİ A.Ş. Nebim, Nebim V3, V3, Winner, NebimExtra, WinExtra, Nebim logosu, Nebim V3 logosu, Nebim Winner logosu, NebimExtra logosu Nebim'in tescilli markalarıdır. Adı geçen diğer şirket, ürün ve hizmet adları başka firmaların tescilli markalarıdır.

İletişimde Kalın

Nebim E-Bülten'e üye olarak gelişmelerden öncelikli haberdar olun.