Web üzerinden inspection randevularınızı takip edip kalite kontrol sonuçlarınızı girerek anlık olarak kontrollerinizi yapın. Tedarikçi performanslarını ölçün.

Web tabanlı kalite kontrol (inspection) uygulamaları ile online işlem yapabilir ve anlık olarak kontrol fotoğrafları çekerek kontrol raporuna yükleyebilirsiniz. Web üzerinden online kontrol randevuları açarak kontrol yapabilirsiniz. Kalite kontrol işlemlerini AQL standartlarına göre kontrol edebilir, ürün grupları bazında kontrol listeleri oluşturabilirsiniz. Kontrol işlemlerinizde anlık olarak fotoğraf çekerek sisteme yükleyebilirsiniz.

Kalite kontrol randevularını ve sonuçlarını istenilen formatta raporlayabilirsiniz. Kontrol sonuçlarından grafik raporlar hazırlayabilirsiniz.

AQL 2.5 standart sistemlerine göre kontrol edilecek ürün miktarları, minör, major hata tanımlarını takip edebilirsiniz. Ürün grubu bazında farklı kontrol listeleri hazırlayabilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim V3 hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim V3 demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek için demo talebinde bulunun.