Hangi ürünün hangi atölyede yapılacağını planlayıp gerçekleşmelerini takip edin. Üretim planına bağlı fason atölye ve bant doluluklarınızı izleyerek yönetin.

Bölüm ve istasyon bazında üretim planları yapabilir, fason fiyatlarını ve ödeme vadelerini planlayabilirsiniz. İş emri ve bölüm bazında planları takip edebilir, iş emirlerinin renk ve adet bazında farklı zamanlarda üretim planlarını yapabilirsiniz.

Üretim sürelerine göre kapasite takibi yapabilir ve istasyon verimliliklerini hesaplayabilirsiniz. Bölüm ve istasyon kapasitelerini günlük çalışma takvimine göre tanımlayabilir, bant doluluklarını ve kapasite kullanım raporlarını hazırlayabilirsiniz.

Planlanan ve gerçekleşen üretim adet ve sürelerinin takibini yaparak üretim planlarını kontrol altına alabilir ve gecikmelerin önüne geçebilirsiniz. Üretim bölüm ve istasyon bazında esnek bir şekilde raporlama yapabilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim V3 hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim V3 demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek için demo talebinde bulunun.