Banka kredi kartı POS geri dönüşleri, MT940 dosya formatıyla banka işlemleri, banka kredileri, bankaya verilen ödeme talimatlarıyla banka işlemlerinizi kontrollü bir şekilde yönetin.

Banka İşlemleri ve MT940 Entegrasyonu

Çalıştığınız tüm banka ve şubelerini tanımlayabilir ve her biri ile olan finansal işlemlerinizi kolaylıkla raporlayabilirsiniz. Örneğin; Banka açılış fişleri, Para yatırma/çekme, Virman işlemleri, Gelen havale/EFT, Gönderilen havale/EFT işlemlerini yapabilir ve raporlayabilirsiniz. Ayrıca MT940 dosya formatını kullanarak banka işlemlerinizi Nebim V3'e otomatik olarak alıp ilgili hesaplara işlenmesini sağlayabilirsiniz.

Nebim V3 MT940 Entegrasyonu

ile bankadan gelen dosyadaki açıklama alanına göre özelleştirilebilen kurallar oluşturabilirsiniz. Oluşturulan kuralda verilen açıklama alanına göre, dosyadaki açıklama alanının kontrol edilmesi ve uygun kural bulunduğu takdirde seçilen banka işlem fişinin belirlenen cari hesaba işlenmesini sağlayabilirsiniz. Uygun kural bulunamaz ise, MT940 dosyasında karşı tarafın hesap bilgilerine göre cari hesap bulmasını sağlayabilirsiniz.

Banka POS Kredi Kartı Entegrasyonu

Banka POS kredi kartı dönüşleri, program tarafından Vade kuralları parametresindeki detaylar doğrultusunda otomatik olarak hesaplanır. Bankadan gelen geri dönüş dosyasını belirli formatta Nebim V3'e aktararak program tarafından hesaplanan tutar ile otomatik karşılaştırabilir ve farkları kolaylıkla yönetebilirsiniz. Değişen banka komisyon oranlarına göre geriye dönük hesaplama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

BulutTahsilat ile Banka Hesap Entegrasyonu

BulutTahsilat sistemine aktarılacak cari hesap kartları veya masraf muhasebe hesap kodlarına ait filtrelerin oluşturabilirsiniz. Oluşturulan filtrelere göre cari hesap ve masraf hesap kartlarının gönderilmesi ve BulutTahsilat tarafından verilen firma kodu cari hesap ve muhasebe hesapları üzerinden takip edilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir dosya aktarımı olmadan, Nebim V3’ün Online Banka Servisi ile, banka hareketlerinin otomatik olarak oluşturulabilmesi ve firmanın banka hesaplarındaki bakiye bilgilerinin Nebim V3 ERP’de tek ekran üzerinde takip edilebilmesi sağlayabilirsiniz.

Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS)

Akbank, İş Bankası, Yapı ve Kredi ve Türk Ekonomi Bankası ile yapılan DBS entegrasyonu ile, entegrasyonu kullanacak firmalar için ilgili parametre işaretlenerek, müşteri kartlarına DBS hesap kodu tanımlaması yapabilirsiniz.

Bankaların müşterilerine tanımladığı DBS limitlerinin, Nebim V3 ERP’ye aktarılması ve müşteri kartı üzerinde güncelleme yapılabilmesini sağlayabilirsiniz.

DBS limit kontrolü ile sevk emri işlemi gerçekleştirilmesi ve onaylanan sevk emirlerine istinaden düzenlenen faturaların bankaya gönderilmesi işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Banka Kredileri Takibi

Bankalardan alınan kredilerinizi, iskonto/iştira, rotatif, spot gibi farklı kredi tiplerinde teminatsız ya da çek teminatlı, senet teminatlı gibi teminat tipleriyle vade, faiz, KKDF, BSMV ve komisyon oranları bilgilerini girerek takip edebilirsiniz. Banka kredilerini onaylayarak vadesi gelen kredi taksit ödemesini yapabilir ve ana paradan düşerek takip edebilirsiniz.

Banka Ödeme Talimatları

Bankalara ödeme talimatlarınızı belirlenen formatta, seçilen fitlrelere göre otomatik oluşturabilir ve gönderebilirsiniz. Bankaların bu ödeme talimatlarına istinaden sizin adınıza yaptıkları ödeme bilgilerini de Nebim V3'e yine aynı formatta alabilir ve ilgili hesaplara otomatik olarak işlenmesini sağlayabilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim V3 hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim V3 demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek için demo talebinde bulunun.