Top sarma makineleri ile entegre kalite kontrol ile dört puan sistemine uygun top hata haritalarını çıkartın, kalite kontrol problemlerinin önüne geçin.

4 puan sistemine göre kalite kontrol ve farklı ürün grupları için kontrol prosedürleri oluşturabilirsiniz. 4 puan sistemi ile kontrol sonuçlarını hesaplayarak değerlendirmelerini yapabilir, kabul ve retleri sistemden takip edebilirsiniz. Farklı kontrol grupları oluşturabilirsiniz.

Top sarma makineleri ile entegre olarak çalışıp online veri aktarımı yapabilirsiniz. 4 puan sistemine göre kumaş kalite kontrol cihazı ile entegre çalışarak, dokunmatik ekran üzerinden anlık metraj ve hata tanımı yapabilirsiniz. Ham madde grup kodlarına göre hata türleri oluşturabilirsiniz.

Görsel ve fiziksel kontroller ile kumaş ve aksesuar kontrollerini kabul ve retleri sistem üzerinden takip edebilirsiniz. İrsaliye bazlı kalite kontrol takibi yapabilir, stok kodu, tedarikçi, ham madde grubu bazında kalite kontrol sonuçlarını raporlayabilirsiniz. Top kontrol etiketleri oluşturabilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim V3 hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim V3 demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek için demo talebinde bulunun.