Fasonda Üretilen ürünlerinizin veya satın alınan hammaddelerinizin kalite kontrol süreçlerini kontrol altına alıp kaliteden dolayı yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırın.

Mamul kalite kontrol işlemleri web’den girilerek sonuçlandırılabilmekte ve anında kontrol sonucu resimleri kaydedilebilmektedir. Kalite kontrol sonuç formu anında mail atılarak işlem sonuçlandırılabilmektedir.

Mamul kalite kontrol sonuçları AQL2.5 standartlarına göre kontrol adetleri, minör majör hata tanımları ile takip edilebilmekte ve inspection işlemleri anlık olarak izlenebilmektedir.

Ham madde kalite kontrol işlemlerinizi takip edebilir, 4 puan sistemine göre top hatalarını kontrol edebilir ve top hata haritalarını oluşturabilirsiniz.

Kumaş ve aksesuar kontrolleri için kontrol listeleri oluşturabilirsiniz.

Kontrol sonucunda irsaliye bazlı iade, reklamasyon ve fiyat farkı işlemlerinize sistem üzerinden karar verebilir ve kontrol sonucu kabul edilen malları karantinadan birinci kalite depoya alabilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim V3 hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim V3 demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek için demo talebinde bulunun.